Geneza samochodów Lamborghini była prosta: miały być lepsze, szyb­sze i doskonalsze od Ferrari. Lamborghini Gallardo właśnie takie jest – włoskie, szybkie i wyzywające. Centralnie umiesz­czona widlasta dziesiątka, napędzająca tego potwora, wytwarza moc 560 koni mechanicznych. W połączeniu z sekwencyjną skrzynią biegów i lekkim, kompozytowym nadwoziem, tworzą przedmiot pożądania każdego pasjo­nata samochodów. Umiejętność skutecznego kierowania Lamborghini nabędziesz w bardzo szybki i przyjemny sposób. Towarzyszący podczas jazdy profesjonalny instruktor udzieli Ci cennych wskazówek dotyczących sposobów na okiełznanie muskularnego byka. To znakomity pomysł na prezent dla chłopaka, dziewczyny i na 40 urodziny.

Opis auta:

Lamborghini Gallardo jest jednym z najgroźniejszych rywali Ferrari 458 Italia. To auto zostało wyposażone w 560-konne V10 z bezpośrednim wtryskiem i dysponujące momentem obrotowym 540 Nm. Prędkość maksymalna 325 km/h, przyspiesza do setki około 3.4s. Napęd jest przekazywany na wszystkie koła przez elektronicznie sterowane sprzęgło wiskotyczne, przez co przypomina samochód tylno napędowy. Jazda Lamborghini w prezencie dla chłopaka, męża, przyjaciela czy dziewczyny to podarowanie niezapomnianych emocji. Wybierz ten wyjątkowy, niespotykany prezent i wyzwól adrenalinę, której nie zapomnisz.

 

Serwis Motoprezent.pl – mówi wszystko! Motoryzacja w połączeniu z prezentem dać może tylko jedno: RADOŚĆ! Umożliwiamy przejażdżki egzotycznymi autami spełniając marzenia bliskich osób lub swoje. Podaruj jazdy Lamborghini i zamów voucher już teraz! Rewelacyjny pomysł na niezapomniany i nietuzinkowy prezent.

GALERIA

KUP TERAZ!

ZOBACZ FILM

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • Silnik: 5.2 V10
  • Moc: 560 KM
  • Moment obrotowy: 540 Nm
  • Prędkość max: 325 km/h
  • Przyspieszenie: 3.4 sekundy

Centrum Testowe MotoPrezent w Ułężu
Oto garść wskazówek jak do nas trafić: Z Warszawy kierujesz się na Lublin, za Rykami skręcasz na Kock, po około 8 km skręcasz w lewo na Nowodwór 4, po 1 km na prawo wjeżdżasz na tor bramą nr 1. Czasem uczestnicy skręcają za Kockiem, jednakże rekomendowana przez nas trasa jest opisana wyżej – należy skręcić na Nowodwór, lecz jeszcze przed Kockiem.
Tor w Ułężu to trasa o długości 2500 m i szerokości 8-12 m, na której można wycisnąć ze swojego samochodu to co najlepsze. Nawierzchnia jaką pokryty jest tor to asfalt. Na torze znajduje się 12 fantastycznych zakrętów (5 lewych i 7 prawych). Najdłuższa prosta na jakiej można porządnie wcisnąć pedał i rozpędzić auto to 300 m. Najkrótsza prosta wynosi 50 m. Tor w Ułężu idealnie nadaje się do wyścigów samochodów, motocyklowych, do driftu oraz do jazdy na gokartach.

Na przeszkodzie realizacji vouchera prezentowego mogą stanąć tylko bardzo obfite opady śniegu lub inne złe warunki atmosferyczne zagrażające życiu lub zdrowiu uczestników.
Fantastyczna przygody za kierownicą lub na miejscu pasażera. W trakcie tego wydarzenia odbędzie się krótkie szkolenie z zasad jazdy sportowej, zapoznanie się z autem i zasadami bezpieczeństwa oraz omówienie specyfiki jazdy. W trakcie przejazdu pokonasz okrążenia po zamkniętej dla ruchu drogowego pętli naszego toru (dystans 1 okrążenia to 2 km). Zważywszy na warunki atmosferyczne, usługa jest sezonowa i realizowana w okresie od kwietnia do października.
Z bezpiecznego dla osób towarzyszących miejsca będziesz mógł zaprezentować swoje wyczyny jako kierowca. W czasie, gdy będziesz delektował się szybką jazdą tuż na granicy utraty przyczepności, najbliżsi będą mogli odczuć moc silników i wypróbować nasze samochody, na przykład podczas indywidualnych krótkich lekcji z zakresu bezpiecznej jazdy.
Warto mieć na sobie właściwy strój. Musi być przede wszystkim wygodny i niekrępujący ruchów. Bardzo istotne są również odpowiednio miękkie buty, stabilne i dobrze dopasowane do stopy.
Aby nie burczało w brzuchu, a burczało i pomrukiwało w silniku auta, nasz catering zapewni prawdziwą ucztę zarówno dla tych, którzy czekają na wymarzoną przygodę super samochodem, jak i dla ich najbliższych. Pragnienie ugasimy zamówionymi napojami.
U nas Twój samochód jest całkowicie bezpieczny. Gdy będziesz się zmagał się z przekornym rumakiem na torze, Twój samochód będzie czekał na Ciebie na bezpłatnym miejscu postojowym.
Zabierz ze sobą dzieci. Najmłodsi również nie będą się u nas nudzić! Dla nich przygotowaliśmy atrakcyjny program rozrywki i catering, podczas gdy Ty będziesz się ściągać z czasem.