Jazda po torze jako prezent na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski daje duże możliwości w zakresie organizacji tego dnia, który bardzo często przeradza się w cały weekend. Przyszły Pan Młody w otoczeniu najbliższych przyjaciół i znajomych zazwyczaj nie narzeka na nudę, ale wręcz przeciwnie – może przeżyć niezapomniane chwile. Dlatego również pomysły na organizację i prezent na wieczór kawalerski powinny być niebanalne. Sprawdź, dlaczego warto wówczas rozważyć voucher lub bezpośrednio samą jazdę po torze wyścigowym.

Pomysł na prezent na wieczór kawalerski dla Pana Młodego

Prezent na wieczór kawalerski, podobnie jak sam czas spędzony w gronie najbliższych kolegów, może być bardzo różny. Przyszły małżonek może liczyć na nietypowe prezenty od śmiesznych drobiazgów po naprawdę ciekawe formy spędzenia wolnego czasu. Na drobne prezenty stawiają goście wieczoru kawalerskiego, którzy samodzielnie lub w niewielkich grupach składają się na upominek. Jeżeli jest to większa grupa, prezent może być znacznie droższy i naprawdę efektowny, który zapadnie w pamięci Pana Młodego na długie lata, a nawet na zawsze.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę drobne gadżety na wieczór kawalerski, wielokrotnie jest to niewielki prezent na kawalerski, często personalizowany. Wymienić trzeba tutaj na przykład grawerowaną piersiówkę, personalizowany plakat umieszczony w ramie, akcesoria do alkoholu (np. deska do shotów, personalizowana szklanka do whisky, nosidło na piwo z grawerem, kamienne kostki do drinków), a także śmieszne skarpetki, portfel z grawerem, personalizowana czapka z daszkiem czy ekskluzywne spinki do mankietów. Możliwości jest więc mnóstwo i każdy, kto chce wybrać drobny prezent na wieczór kawalerski, powinien znaleźć coś dla osoby, która za chwilę zmieni stan cywilny.

Wieczór kawalerski - prezent

Ekstremalne przeżycia, w tym jazda po torze wyścigowym

Prezent na wieczór kawalerski może być czymś więcej niż upominkiem w formie fizycznej. Można pójść krok dalej i zapewnić jubilatowi dużo ekstremalnych przeżyć i emocji. Tutaj również przykładów jest mnóstwo. Do atrakcji, które można wymienić, zaliczyć należy między innymi skok na bungee, skok ze spadochronem czy lot paralotnią. Nie ulega wątpliwości, że każda z takich aktywności zapewnia dużą dawkę adrenaliny.

Sprawdzi się również kupon na jazdę po torze gokartowym. Jeszcze lepiej, jeżeli jest to jazda po torze wyścigowym. Będzie to znakomity prezent, jeżeli Pan Młody lubi samochody sportowe. Wówczas taki prezent na pewno będzie go satysfakcjonował, a kilka okrążeń na torze zapamięta bardzo długo.

Polecane produkty
Poprowadź Nissan GTR
Nissan GTR
Silnik:
3.8 V6
Moc:
485KM
Do 100km/h:
3.5 s
od 439,00 zł
Jazda po torze Lamborghini Gallardo
Lamborghini Gallardo
Silnik:
5.2L V10
Moc:
570 KM
Do 100km/h:
3.4 s
od 499,00 zł
Jazda po torze KTM X-BOW
KTM X-BOW
Silnik:
2.0 Turbo
Moc:
240KM
Do 100km/h:
3,9 s
od 299,00 zł
Jazda po torze Ferrari F430
Ferrari F430
Silnik:
4.3L V8
Moc:
490 KM
Do 100km/h:
4 s
od 499,00 zł
Karta podarunkowa
Karta Podarunkowa
 
 
 
od 200,00 zł
Jazda po torze Fordem Mustangiem
Ford Mustang 15'
Silnik:
3.7L V6
Moc:
305 KM
Do 100km/h:
5,5 s
od 369,00 zł
Jazda po torze Dodge Viper GTS
Dodge Viper GTS
Silnik:
8.4L V10
Moc:
640 KM
Do 100km/h:
3,6 s
od 599,00 zł

Voucher na jazdę po torze w Moto Prezent jako prezent dla Pana Młodego na wieczór kawalerski

Voucher na jazdę po torze wyścigowym w Moto Prezent można zrealizować w dowolnym terminie, jeżeli tylko organizowany jest dany event. To samo dotyczy także wyboru toru, na którym ma odbyć się przejazd. Obecnie jest to kilkanaście torów zlokalizowanych w całej Polsce (m.in. Silesia Ring, Tor Poznań, Tor Kraków, Tor Jastrząb, Driveland, Tor Krzywa, Tor Łódź, Tor Ułęż, Tor Modlin, Tor Słomczyn, Tor Bednary, Tor Pszczółki, Tor Toruń).

Kupon jako oryginalny prezent z okazji wieczoru kawalerskiego może opiewać na dokładną kwotę w zakresie od 200 do 5000 złotych. Jest to o tyle istotne, że właściciel kuponu może samodzielnie wybrać samochód, którym będzie chciał pokonywać okrążenia na torze. Aut w parku maszynowym Moto Prezent jest kilkadziesiąt. Do wyboru możliwa jest m.in. jazda Lamborghini, w tym modelami Huracan i Gallardo. Oczywiście jest to tylko niewielki odsetek marek. Inne to m.in. modele z oferty Hondy, Ferrari, Chevroleta, Forda, Audi, Nissana czy BMW. 

Przeczytaj też: "Marka włoskich samochodów sportowych: Lamborghini"

Wydaje się, że voucher jako prezent na wieczór kawalerski będzie upominkiem udanym, którego mężczyzna nie zapomni na długo. Oczywiście pójść można nawet krok dalej i nie tylko dać możliwość jazdy przyszłemu małżonkowi, ale taką przejażdżkę odbyć w kilku uczestników wieczoru kawalerskiego, na przykład w formie jakiejś rywalizacji, wyzwania i porównania czasów Pana Młodego, świadka i innych znajomych.