Prezent dla szefa – co podarować przełożonemu?

Prezent dla szefa można podarować z różnej okazji – urodzin, imienin czy świąt. Większość pracowników nie jest przy tym oryginalna. Dlatego warto zastanowić się, co podarować dla szefa, aby był to upominek wyjątkowy i inny niż wszystkie. Jeżeli nie masz pomysłu na taki prezent, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź, co podarować dla szefa, który zapadnie mu w pamięci i dzięki któremu przełożony będzie pochlebnie patrzył na pracowników.

Śmieszny i elegancki prezent dla szefa

Rodzaj i forma upominku mogą różnić się ze względu na rodzaj relacji zachodzących między pracownikiem a pracodawcą. Ważny jest też charakter obdarowywanej osoby. Inny upominek warto podarować osobie, która jest dobrze zorganizowana i nie pozwala sobie na szaleństwa, aniżeli pracodawcy o nieszablonowym myśleniu.

Dobrym wyborem może być gadżet typu premium. Z takiego prezentu zadowolona powinna być osoba zdystansowana. Przykładem może być karafka z grawerem lub szklanki. Zawsze sprawdzi się też dobry trunek (np. whisky). Inne prezenty to m.in. spinki do mankietów, spersonalizowany notatnik czy teczka.

Oczywiście prezent może być również zabawny (np. poduszka z nadrukiem, kubek z zabawnym napisem), jak i relaksujący (np. masaż sportowy, voucher do SPA). Jeżeli natomiast szef jest w częstych podróżach, możesz postawić na dobrą książkę lub idąc z duchem czasu – e-book czy audiobook. Dobrze, jeżeli to prezent z dedykacją.

Przeczytaj też: "Najlepszy prezent motoryzacyjny dla chłopaka – za voucher facet będzie jadł Ci z ręki!"


Voucher na jazdę po torze jako oryginalny prezent dla szefa

Prezent dla szefa może w pewien sposób rzutować na dalszą współpracę. Dlatego zwłaszcza dla osób lubiących aktywny tryb życia i adrenalinę, zalecamy podarować coś szczególnego, co zostanie w pamięci i będzie stanowić wyzwanie, a nie zbierać kurz na półce.

Jednym z wariantów jest kupon na jazdę sportowym samochodem po torze wyścigowym. Jeżeli nawet Twój szef ma szybkie auto, najprawdopodobniej nie może poznać jego pełnych możliwości, ponieważ rozwijanie wysokich prędkości na polskich drogach wiąże się z ryzykiem, także finansowym. Mandaty są wysokie, a żeby stracić prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej liczby punktów, niekiedy trzeba tylko kilkadziesiąt sekund. Szybka jazda jest też niebezpieczna dla samego kierowcy, jego pasażerów i innych uczestników ruchu.

Bezpieczna jazda z zawrotną prędkością jest możliwa na torze wyścigowym. W MotoPrezent dla swoich klientów przygotowaliśmy kilkadziesiąt aut sportowych, którymi można poruszać się po torach w całej Polsce. W ofercie znajdują się m.in.:

 • * Lamborghini Huracan (5.2 l V10, 610 KM, do 100 km/h w 3,2 s);
 • * Honda NSX (3.5 l V6, 580 KM, do 100 km/h w 3,3 s);
 • * Audi R8 V10 Plus (5.2 l V10, 610 KM, do 100 km/h w 3,2 s);
 • * Ferrari F12 Berlinetta (6.3 l V6, 740 KM, do 100 km/h w 3,1 s);
 • * Lamborghini Gallardo (5.2 l V10, 570 KM, do 100 km/h w 3,4 s);
 • * Nissan GTR (3.8 l V6, 485 KM, do 100 km/h w 3,5 s);
 • * Ariel Atom 4 (2.0 l R4 TURBO, 320 KM, do 100 km/h w 2,8 s);
 • * Dodge Viper GTS (8.4 l V10,640 KM, do 100 km/h w 3,6 s);
 • * Ferrari 458 Italia (4.5 l V8, 570 KM, do 100 km/h w 3,5 s);
 • * Chevrolet Corvette C7 (6.2 l V8, 450 KM, do 100 km/h w 3,6 s).

Z całą pewnością darmowa jazda Ferrari 458 Italia po torze wyścigowym, podobnie jak innymi autami wymienionymi wyżej, będzie doskonałym prezentem dla szefa. Szczególnie jeżeli jest to fan motoryzacji, który lubi szybkie samochody.

Przeczytaj też: "Jak działa karta podarunkowa Moto Prezent?"

Ekstermalne prezenty

Inne ekstremalne prezenty dla szefa:

 • * skok ze spadochronem;
 • * kurs nurkowania;
 • * lot balonem;
 • * szkolenie off road.

Nie ulega wątpliwości, że warto wręczać upominki przełożonym. Jak widzisz, nie zawsze musi to być zwykły, klasyczny prezent. Możliwości jest wiele, aczkolwiek wydaje się, że jazda po torze będzie prezentem, z którym najłatwiej trafić w gusta szefa pośród prezentów uchodzących za ekstremalne.