Wymarzony prezent dla szefa

Nadchodzi taki dzień, kiedy w końcu szef także obchodzi swoje święto i wypadałoby sprawić mu prezent. Zazwyczaj mamy dylemat jaki prezent byłby odpowiedni…zaczyna się główkowanie, co byłoby najlepsze. Na tą zagadkę i szybkie rozwiązanie problemu, mamy dla Państwa idealną propozycję polecając swoje niezapomniane przejazdy sportowymi autami Motoprezent.

Szef, jak to szef zawsze wymaga od swoich pracowników szybkiej, efektownej, dynamicznej wykonanej pracy. A więc porównując nasze przejazdy możemy doskonale odzwierciedlić pracę do przyjemności. Wymagająca osoba zawsze znajdzie coś dla siebie w szerokiej gamie naszych propozycji motoryzacyjnej. Począwszy od super szybkich aut takich jak Lamborghini Gallardo o mocy 552 KM i prędkości maksymalnej 325 km/h, nie pozwoli kierowcy na chwilę wytchnienia. Ogromna moc, szerokie opony, bardzo dobre zawieszenie i rewelacyjne hamulce dają ogromne możliwości, ale zarazem, wymagają silnej ręki która ujarzmi maszynę.

Do dyspozycji macie Państwo ponad 20 samochodów kultowych marek m.in. Ferrari California, Audi R8 V10, Chevrolet Corvette, Lamborghini Huracan, Nissan GTR (520KM), a także bolidy KTM X-Bow czy Polaris Slingshot SL, w których obdarowany dozna przeciążeń rodem z bolidów Formuły 1!

Wymarzony prezent dla szefa

Dodatkowo mamy coś dla lubiących rywalizację rajdową takimi autami jak Subaru Impreza oraz jego rywal z tras rajdowych Mitsubishi Lancer EVO IX. W ofercie Motoprezentu.pl przygotowaliśmy dla obdarowanych pojedynek gigantów gdzie można porównać oba auta. Może jeszcze inna propozycja z naszej oferty wyda się bardziej szalona czyli jazda po płycie poślizgowej dla waszego szefa. Ekstremalna jazda bokiem w kontrolowanym poślizgu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.
Do wyboru w naszej ofercie jest mnóstwo opcji w ilości pokonywanych okrążeń, porównywania aut oraz lokalizacji jakie dla Państwa przygotowaliśmy. Mamy nadzieję że znajdziecie jakąś propozycję na prezent, który sprawi obdarowanemu wiele radości i niezapomnianych wrażeń.