Imprezy Firmowe

Dla niektórych poszukiwaczy adrenaliny, wystarczającą atrakcją firmowego wyjazdu są takie aktywności, jak układanie szarad szkoleniowych, przebieranie za Indianina, wielogodzinny marsz ścieżkami w głąb Puszczy Bieszczadzkiej, zapychanie brzucha kiełbaskami z ogniska. Za szczyt ryzyka uznają zapewne spanie pod gołym niebem w niekomfortowym śpiworku i załatwianie potrzeb za pobliskim drzewkiem.

 

Jeśli jednak jesteś spragniony prawdziwych emocji, szukasz mocniejszych wrażeń i chcesz zjednoczyć się z kierownicą – wybierz się z motoprezent.pl na jazdę autem rajdowym. Dzięki precyzyjnie dobranej ofercie Motoprezent, możesz także zintegrować się z kolegami z pracy lub z rodziną. Organizujemy bowiem imprezy integracyjne, oferujemy vouchery grupowe w szerokiej gamie zróżnicowanych pakietów oraz przeprowadzamy szkolenia dla kierowców samochodów osobowych.

 

Na życzenie istnieje możliwość zorganizowania imprezy w dowolnym miejscu w Polsce. Dysponujemy profesjonalnie przygotowanym zapleczem logistycznym. Posiadamy wszelkie uprawnienia wymagane ustawą Ministerstwa Infrastruktury i Transportu. Eventy zimowe przeprowadzamy bez względu na warunki. Zapewniamy bazę noclegową z cateringiem oraz inne atrakcje.

OFERTA MOTOPREZENT.PL

Karty Podarunkowe - Samochody Sportowe
Karty Podarunkowe - Samochody Sportowe