Imprezy integracyjne z motoprezent.pl

Wystawny hotel, atrakcyjny pod względem turystycznym region i ciekawe zajęcia zespołowe. Imprezy integracyjne stanowią najczęściej spotykaną formę budowania relacji między pracownikami. Relaksujemy się na neutralnym gruncie, pogłębiamy więzi i uczymy się lepszej współpracy. Jakie zatem są najlepsze wyjazdy integracyjne?

Atrakcje organizowane w lokalach odchodzą już do lamusa. Coraz częściej pracodawcy szukają dla swoich podwładnych nietuzinkowych form spędzenia wyjazdu integracyjnego i różnego rodzaju aktywności. Atrakcje na świeżym powietrzu cieszą się coraz większą popularnością. Wyjazd integracyjny może być wyłącznie czasem na relaks albo oferować szereg szkoleń z konkretnej specjalności. Firmowe wycieczki związane z motywacją i integracją pracowników obok pakietu szkoleń i pobytu w ośrodku na morzem, jeziorem czy w górach. Oferują rozmaite rozrywki np. nurkowanie, lot samolotem i na paralotni, wspinaczkę, jazdę konną, żeglowanie czy jazdę sportowym samochodem.


Świetnym pomysłem z dużą dawką adrenaliny jest jazda super autami po torze wyścigowym. A jest w czym wybierać począwszy od kultowych i legendarnych marek z ognistym temperamentem. Takich jak Lamborghini Gallardo czy Ferrari California, poprzez niemiecką precyzję Porsche Turbo S, japońskiego następcę Skyline’a – Nissana GTR po superszybkie bolidy KTM X-Bow i Ariel Atom. Jednak to nie wszystko, co oferuje znana od wielu lat na polskim rynku marka Motoprezent. Fani ekstremalnej jazdy bokiem również znajdą coś dla siebie. Pisk opon i palona guma to tylko początek dla maniaków jazdy na krawędzi.

Jazda ekstremalna

Podczas kursu drifingu uczestnicy mają okazję poznać tajniki prowadzenia auta w kontrolowanym, długim poślizgu. Kurs jazdy ekstremalnej odbywa się za kierownicą jednego z kultowych aut – Mazdy RX7 340 KM lub BMW M3 340 KM. Wyjazdy, na których pojawiają się gry zespołowe, pobudzają duch współzawodnictwa. Przeniesienie niektórych zachowań i emocji do miejsca pracy może odnieść podobny sukces. Współdziałanie i wygraną, z której zadowoleni są zarówno pracownicy, jak i pracodawca. Jednak co w wypadku, gdy wyjazd integracyjny ma być również szkoleniem i nieść za sobą przekaz dla jego uczestników? Szkolenia z zakresu bezpiecznej jazdy zdają się być idealnym rozwiązaniem. Kursanci pod okiem wykwalifikowanych instruktorów zagłębiają techniki jazdy. Uczą się eliminować złe nawyki za kierownicą, poprawiają umiejętność jazdy ucząc się zasad nadsterowności i podsterowności czy szlifują manewry wykonując ćwiczenia na płytach poślizgowych.

Połączenie przydatnych szkoleń lub ekstremalnej jazdy z integracją na świeżym powietrzu stanowi nieoceniony element wyjazdu firmowego. Zaplanowane wyzwania nie powinny także pozostawiać czasu na nudę i najlepiej, by aktywizowały cały zespół do wspólnej zabawy. Pomaga to nie tylko zbudować dobrze rozumiejący się zespół, umożliwiając mu poznanie się na gruncie pozabiurowym. Ale także minimalizuje skutki stresu i ułatwia odciążenie od codziennych obowiązków.