Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety. Jednak zanim staniesz na ślubnym kobiercu warto wyszaleć się żegnając ostatnie chwile wolności. Wieczór panieński to też świetny pomysł by oderwać się od stresujących przygotowań do uroczystości. Jak zorganizować ten wyjątkowy dzień?
Wieczór panieński powinno się zaplanować w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki temu unikniecie chaosu, albo drętwej atmosfery, która zdarza się, gdy mamy do czynienia z większym skupiskiem kobiet. Pomysłów na wieczór panieński jest wiele. A wszystko zależy od temperamentu osób, które będą brały w nim udział oraz budżetu, który chcemy przeznaczyć na ten cel. Oczywiście najważniejsze są upodobnia i gust Panny Młodej. W filmach oglądać możemy wieczory panieńskie wyprawiane w noc poprzedzającą ślub. Zazwyczaj jednak są organizowane na tydzień lub dwa przed samym ślubem. Ciężko jest zgrać jeden wspólny termin dla wielu osób, więc warto zacząć myśleć o tym odpowiednio wcześniej.

Pomysł na wieczór Panieński z motoprezent.pl

Pomysł na wieczór Panieński z motoprezent.pl

Jazdy na torze

Jeśli Panna Młoda ma ognisty temperament i lubi dobrą zabawę zafundujcie jej nietypowy wieczór panieński. Możecie dostarczyć jej w tym ważnym dniu ogromnej dawki adrenaliny wybierając się z niespodzianką na tor wyścigowy. Uwielbienie do pięknych i szybkich samochodów to nie tylko domena mężczyzn – prawdziwe kobiety też kochają samochody! W naszej stajni czekać będą prawdziwe klasyki – Ferrari California, Lamborghini Gallardo czy Porsche Turbo. Która kobieta nie zwróci uwagi na takie auto? Już teraz możecie spełnić marzenie swojej przyjaciółki! Jazdy na torze organizujemy w soboty, a to świetny wstęp do dobrze zapowiadającego się wieczoru. Dojazd na tor z Warszawy zajmie wam około godziny.

Tam Panna Młoda pod okiem wykwalifikowanego instruktora może odbyć kurs driftingu lub poszaleć za kółkiem super szybkich samochodów rajdowych Subaru Impreza STI czy Mitsubishi Lancer EVO IX. Jeśli nie ma na tyle odwagi by samodzielnie spróbować swoich sił za kierownicą może to zrobić jako pasażer, a prowadzić co-drive będzie licencjonowany kierowca wyścigowy. Po zmaganiach na torze możecie udać się na relaks w spa lub nocne eskapady po warszawskich dyskotekach. Może wieczór w kasynie, albo kręgielnia, wszystko zależy od waszej inwencji i upodobań. Pomysłów na wieczór panieński jest mnóstwo, ale warto ten dzień zacząć od czegoś zdecydowanego, co zapadnie w pamięć Pannie Młodej. Jej zmagania za kierownicą mogą śledzić kamery vboxa rejestrujące cały przejazd, a to niezapomniana pamiątka po takim dniu.

Przy przygotowywaniu scenariusza imprezy należy pamiętać, że wieczór panieński jest przede wszystkim prezentem dla Panny Młodej. To do niej, a nie innych osób powinien być dopasowywany scenariusz całego „babskiego party”. Jeśli Panna Młoda nie przepada za bijącym rekordy popularności striptizem męskim czy upijaniem się w knajpach, nie warto jej takich atrakcji fundować. Prezent na wieczór panieński dobrze wybrać taki, który pozwoli się Pannie Młodej odstresować przed najważniejszą chwilą w życiu i na moment zapomnieć o całym zawirowaniu przygotowań ślubnych.