Historia naszej firmy zaczyna się ponad 20 lat temu od startów Marcina Turskiego w rajdach samochodowych. Dzięki doświadczeniu w motosporcie i zdobytych 6 tytułów Mistrza Polski już w latach 90 zaczęliśmy organizować eventy motoryzacyjne. Rozpoczęliśmy współpracować z BMW, Mercedes oraz Porsche.

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy są związani od lat w różnych dyscyplinach sportów samochodowych. Łączy nas pasja i zamiłowanie do tego, co robimy. I tym zamiłowaniem do samochodów chcemy się z Państwem dzielić.

Idea super samochodów rozwinęła się w lat 2000. Z początkiem działalności Motoprezent firmował Krzysztof Hołowczyc, jednak zrezygnowaliśmy ze współpracy stawiając na własną markę. Jesteśmy firmą, która wyrosła na samochodach i w całej historii, jako pierwsi kreowaliśmy kierunek eventów motoryzacyjnych. Nasza kadra opiera się na profesjonalnych instruktorach posiadających uprawnienia. Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo, miło spędzony czas i niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy

Grzegorz Waszkowski
Grzegorz WaszkowskiInstruktor
Jest wielokrotnym mistrzem rajdowym, mającym na swoim koncie niejedno zwycięstwo. Przez kilka sezonów dominował w lidze SuperOes na torze Kielce. Oprócz tego prowadził na Torze Kielce w Miedzianej Górze popularny Trening Sportowej Jazdy (TJS), który jest dla wielu zawodników przepustką do Mistrzostw Polski. Jego praktyczne i dydaktyczne doświadczenie czynią z „Waszki” niezwykle skutecznego instruktora, który nadal aktywnie uczestniczy w zawodach, zbierając laury.
Marcin Turski
Marcin TurskiInstruktor
Wielokrotny Mistrz Polski w rajdach i wyścigach, ma na swoim koncie tytuły Mistrzowskie we wszystkich klasach w drodze do najbardziej prestiżowych samochodów. Początki jego kariery sięgają ubiegłego stulecia – już wtedy zaczął odnosić sukcesy sportowe. Marcin Turski to wieloletni i doświadczony instruktor, przeszkolił tysiące kierowców, odbył dziesiątki co-drivów, wykonał wiele ewolucji kaskaderskich na planie filmowym oraz wspierał swoim doświadczeniem i wiedzą niejednego zawodnika.
Darek Burkat
Darek BurkatInstruktor
Wielokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych, w sporcie zawodowym jest od 1990 roku. Uczestniczył w ponad stu Mistrzostwach Polski oraz kilkunastu rajdach na całym świecie, w tym w Mistrzostwach Świata. Pilotował takich kierowców jak: J. Kulig, M.Turski, T. Czopik, M. Sołowow oraz wielu innych. Oprócz zawodowych sukcesów jest wieloletnim instruktorem, który pomaga doskonalić technikę jazdy oraz pracuje przy realizacji najtrudniejszych eventów.
Marcin Pogorzelski
Marcin PogorzelskiInstruktor
W sporcie zawodowym jest od 1999 roku. Jest kilkukrotnym Mistrzem Polski, wyróżnia go wszechstronność –udzielał się w kilku dyscyplinach takich jak wyścigi i rally cross, jednak swoje serce oddał rajdom samochodowym. Przetestował zarówno najmniejsze, jak i te najgroźniejsze wyścigówki. Szkoli od 2002 roku techniki doskonalenia jazdy.