Jazda samochodami sportowymi z Motoprezent.pl

Jazda samochodami sportowymi z Motoprezent.pl

Wieczór kawalerski to świetny moment na dobrą zabawę w męskim gronie. Taki wyjątkowy wieczór zdarza się tylko raz w życiu każdego faceta, dlatego warto zagwarantować Panu Młodemu coś naprawdę szalonego. Co zapadnie mu w pamięć i sprawi, że nie będzie to tradycyjny wieczór kawalerski?
Jeśli Pan Młody jest ryzykantem i lubi mocne doznania zafundujcie mu spędzenie popołudnia na torze wyścigowym. Czekać na niego będzie cała flota superszybkich samochodów. Ekstremalny prezent na wieczór kawalerski to coś, co zapewni podwyższoną adrenalinę waszego kolegi. Jazda Lamborghini Gallardo czy przejażdżka Ferrari California, wszystko zależy od waszej inwencji. Do dyspozycji macie 10 samochodów kultowych marek m.in. Porsche Turbo, Nissan GTR, BMW M3 GTR bi-turbo, a także bolidy KTM X-Bow czy Ariel Atom, w których Pan Młody dozna przeciążeń rodem z bolidów Formuły 1! To nie wszytko, mamy coś dla maniaków rajdowych – jeden z najbardziej rozpoznawanych samochodów świata – Subaru Impreza lub jego bezpośredni rywal Mitsubishi Lancer EVO IX. Chcesz je porównać? Nic prostszego – pojedynek gigantów czeka na Ciebie w ofercie Motoprezent.pl. Jeśli Pan Młody jest fanem driftu, również traficie w jego oczekiwania.

Kontrolowany poślizg

Ekstremalna jazda bokiem w kontrolowanym poślizgu i pisk opon to coś, co na pewno zapadnie w pamięć. Przygotowaliśmy dla niego intensywny 40 minutowy kurs pod okiem wykwalifikowanego instruktora.
Atrakcje na torze realizowane są w soboty, a tak spędzone popołudnie może być świetnym początkiem niezapomnianego wieczoru kawalerskiego. Profesjonalne centrum szkoleniowe znajduje się zaledwie 100 km od Warszawy w stronę Lublina. Dojazd w jedną stronę zajmie wam ponad godzinę. Pan Młody oczywiście nie musi wiedzieć, co go czeka na miejscu. Niespodzianka gwarantowana! Po tej porcji adrenaliny możecie rozkręcić wieczór kawalerski w Warszawie, która nigdy nie zasypia. Popołudniu ostra jazda na torze, a wieczorem zabawa w klubach.
Taka dawka emocji w dniu wieczoru kawalerskiego to wspaniały sposób na odreagowanie przedślubnego stresu. Wszystkie zmagania waszego przyjaciela za kierownicą samochodów marzeń rejestrować mogą kamery vbox, będzie to świetna pamiątka dla Pana Młodego, którą na pewno doceni.