prezent na 40 urodziny z motoprezent.plObdarowywanie się prezentami jest bardzo ważne, gdyż skłania nas do kupowania prezentów bliskich nam osobom. Coraz częściej szukamy pomysłu na prezent oryginalny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Ze wszystkich stron jesteśmy bombardowani ogromną liczbą reklam powodujących szum i mętlik w głowie. Jaki podarować prezent na 40 urodziny, aby osoba obdarowana była zadowolona i szczęśliwa?

W raporcie „To Do or to Have? That Is the Question”, dotyczącym wydawania własnych pieniędzy, para amerykańskich badaczy przeprowadziła badania, które udowodniły, że ludzie byli bardziej zadowoleni z wydania pieniędzy w ciekawy sposób niż z zakupów materialnych. Okazało się bowiem, że bardziej pozytywny wpływ na poczucie szczęścia ma inwestycja w nowe doświadczenia: podróże, pasje, hobby, wyjście do teatru, kina czy spotykania z innymi ludźmi. Obrazuje nam to, jak można poprzez zainwestowanie w prezent podarować emocje, które dają radość i niezapomniane chwile. Rzeczy materialne starzeją się i zużywają, przez co po prostu przestają się podobać. Natomiast chwile spędzone w miłym towarzystwie i w ciekawy sposób na długo pozostają w naszej pamięci, jako jedne z najszczęśliwszych.

Vouchera motoprezentowy

Nietuzinkowym pomysłem na 40 urodziny jest podarowanie vouchera motoprezentowego. Firma Motoprezent to pierwsza firma w Polsce, która zaoferowała realizację prezentów motoryzacyjnych. W prosty sposób można sprawić motoprezent na 40 urodziny dla niego lub niej. Wchodząc na stronę internetową motoprezent.pl i wybierając wymarzony prezent. Do wyboru jest między innymi Lamborghini Gallardo, Porsche Turbo, Ferrari California, Nissan GTR, Ariel Atom, KTM X-Bow, Subaru Impreza, Mitsubishi EVO i kilka driftowozów. Ceny są w różnych przedziałach, dzięki temu jest możliwość realizacji od jednego do sześciu okrążeń za kierownicą albo na miejscu pasażera. Ponadto szkolenie rajdowe, jazda na trolejach, kurs driftingu, drift taxi… Opcji jest wiele, łącznie z weekendem w Kazimierzu Dolnym (dla dwojga), połączonym z motoryzacyjnym szaleństwem. W momencie, kiedy nie wiadomo jakie auto podarować, jest możliwość zakupu vouchera Open. Dzięki któremu osoba obdarowana sama wybierze jazdę samochodem swoich marzeń. Najważniejsze jest to, aby prezent na 40 urodziny sprawił radość osobie obdarowanej i zagwarantował niezapomniane emocje, a dodatkowo zarejestrował przejazd w formie video.

Motoprezent proponuje pomysły na niestandardowy prezent. Prezent oryginalny, niepowtarzalny dający emocje. Jest podarowaniem szczęścia bliskiej Tobie osobie.