Jazda po mieścieTesla S 85

Tesla S 85

Oceny:

  • (0)
Jazda jako
Lokalizacja
Okrążenia
Ilość:

Film w postaci linku do pobrania zostanie wysłany na adres e-mail w terminie do 14 dni roboczych od daty przejazdu. Film może zostać niezrealizowany w części lub całości z przyczyn od nas niezależnych, w szczególności w razie awarii urządzeń rejestrujących, braku dopływu zasilania itp. W takim przypadku należność za film zostanie zwrócona.

  • Silnik Silnik:85 kWh
  • Przyśpieszenie do 100km/h Przyśpieszenie do 100km/h:4,4 s
  • Moment obrotowy Moment obrotowy:(310 kW) od 5000 do 8600 obr./min
  • Prędkość maksymalna Prędkość maksymalna:209 km/h
  • Typ silnika Typ silnika:Elektryczny
  • Moc Moc:422 KM
  • Skrzynia biegów Skrzynia biegów:Automatyczna
Cena
449,00
Jazda ulicami miast Tesla S 85

Stosunkowo nową propozycją na rynku motoryzacyjnym są samochody elektryczne, których moc mierzona jest w kW na godzinę. Amerykański koncern Tesla Motors pokazał, że przy takim rozwiązaniu emocje dostarczane są wraz z zasilaniem do silnika. Choć panuje przekonanie, że samochody zasilane elektrycznie nie są w stanie osiągać dużych prędkości, Amerykanie udowodnili, że jest ono błędne. Pokazuje to model Tesla s85, który rozwija prędkość nawet do 201 kilometrów na godzinę!

Dla miłośników motoryzacji, lubujących się w nowinkach technologicznych, jazda po torze elektryczną Teslą s85 jest z pewnością świetnym pomysłem na prezent. Prawo jazdy nie jest wymagane – w jazdę po torze zabierze nas profesjonalny kierowca rajdowy, który pewną ręką przewiezie nas, wyciskając z maszyny wszystko, co najlepsze. Samo przyspieszenie dostarczy olbrzymiej dawki adrenaliny, kiedy w zaledwie 5,6 sekundy osiągniemy prędkość 100 km/h. Wrażenia wciskają w fotel, a radość z jazdy po torze zostanie zapamiętana z niezwykłą wyrazistością.

Tesla s85 została wyposażona w silnik o mocy 85 kWh, co w przeliczeniu oznacza moc około 367 koni mechanicznych. I choć ryk silnika nie dosięgnie naszych uszu, moc pod maską da o sobie znać w zawrotnych prędkościach, jakie ten model osiąga. Warto dodatkowo zaznaczyć, że projektanci przyłożyli ogromną wagę do wyglądu pojazdu, tak na zewnątrz, jak i w jego wnętrzu. Z pewnością elegancja wykonania, a także wysoka jakość materiałów użytych do jego produkcji, pozwoli nam odczuć klasę, jaką Tesla s85 sobą reprezentuje. Dodatkowym atutem jest łatwość, z jaką ta maszyna daje się prowadzić po torze.

Samochód elektryczny jest z pewnością dużą odmianą dla polskiego kierowcy, gdyż w naszym kraju królują pojazdy spalinowe. Warto przekonać się na własnej skórze, że Tesla Motors zdecydowała się na wprowadzenie na rynek modeli napędzanych elektrycznie nie bez powodu. Przesiądź się zatem do Tesli s85 i przekonaj się, jaka jest różnica pomiędzy tą maszyną, a samochodami pędzącymi po polskich drogach.


Realizacja przejazdu:
Całkowity czas realizacji wynosi 15 minut. W tym czasie odbędziesz krótkie szkolenie z obsługi samochodu i techniki jazdy, a pozostały czas (około 7-8min) przeznaczysz na rozkoszowanie się jazdą ulicami miast. 

365 dni na realizację
14 dni zwrot prezentu
Bezpieczny zakup
Obsługa posprzedażowa
Nie masz pomysłu na prezent?
Karta podarunkowa - MotoPrezent
Ważność vouchera
Ważność vouchera

Realizacja Vouchera jest możliwa po uprzedniej rezerwacji terminu na wybranym wcześniej torze w Polsce. Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z naszych prezentów zasiadając jako pasażer i posiadając zgodę opiekuna prawnego. Jeżeli chcesz zasiąść jako kierowca musisz mieć skończone 18 lat i posiadać ważne prawo jazdy.

Lokalizacja
Lokalizacja

Do dyspozycji mamy wiele lokalizacji rozmieszczonych w całym kraju! Wybierz taką, która jest najbliżej Ciebie lub taką, której trasa Ci najbardziej odpowiada.

Czas trwania
Czas trwania

Czas przejazdu zależny jest od umiejętności kierowcy oraz zakupionego vouchera. Przed przejazdem kierującemu udzielane jest szkolenie z obsługi samochodu i poruszania się po trasie przejazdu przez profesjonalnego kierowcę wyścigowego.

Pogoda
Pogoda

Eventy przeważnie organizowane są pomiędzy marcem a październikiem. Jako, że pogoda jest kluczowym czynnikiem pełnej satysfakcji klienta, zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu realizacji zamówienia, tak abyś był jak najbardziej zadowolony z przejazdu.

Osoby towarzyszące
Ilość osób

Możesz zabrać ze sobą swoich bliskich! Jesteśmy otwarci na oglądających, którzy zawsze mogą robic zdjęcia i przeżywać z Tobą te emocjonujące chwile!

Obowiązujący strój
Strój

Ubierz to w czym czujesz się wygodnie! Naszym jedynym wymaganiem jest obuwie z płaską podeszwą.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego samochodu, bądź pierwszy!

POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY

Byłeś? jechałeś?
Zostaw Swój komentarz

Podaj kod vouchera, aby dodać komentarz.

Dodaj Twój komentarz
  • Twoja ocena:
Polecane produkty
Tesla S 85
Silnik:
85 kWh
Moc:
422 KM
Do 100km/h:
4,4 s
od 449,00 zł
Nissan GTR
Silnik:
3.8 V6
Moc:
485KM
Do 100km/h:
3.5 s
od 439,00 zł
Lamborghini Gallardo
Silnik:
5.2L V10
Moc:
570 KM
Do 100km/h:
3.4 s
od 499,00 zł
KTM X-BOW
Silnik:
2.0 Turbo
Moc:
240KM
Do 100km/h:
3,9 s
od 299,00 zł
Ferrari F430
Silnik:
4.3L V8
Moc:
490 KM
Do 100km/h:
4 s
od 499,00 zł
Karta Podarunkowa
 
 
 
od 200,00 zł
Ford Mustang 15'
Silnik:
3.7L V6
Moc:
305 KM
Do 100km/h:
5,5 s
od 369,00 zł
Dodge Viper GTS
Silnik:
8.4L V10
Moc:
640 KM
Do 100km/h:
3,6 s
od 599,00 zł