Parametry Toru w Bednarach

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 2500m
Szerokość: 12m
Zakręty: 7 (2 w prawo, 5 w lewo)
Najdłuższa prosta: 500m

Dojazd na tor Bednary

Adres Toru Bednary

lotnisko Bednary, 62-010
Jak dojechać: Mapa Google

Tor Bednary

Tor samochodowy Bednary powstał na płycie byłego lotniska w okolicach Poznania. To właśnie w tym miejscu znajduje się jedno z najnowocześniejszych centrów szkoleniowo-motoryzacyjnych w Polsce. Tor w Bednarach jest dedykowany profesjonalnym kierowcom, jak i amatorom, chcącym doskonalić swoje umiejętności oraz nauczyć odpowiednich zachowań na drodze przy zmianie warunków pogodowych, podczas gwałtownego hamowania i poślizgu. Obiekt wyposażony jest m.in. w nowoczesne systemy „szarpaków”, kurtyny wodne, dwa tory off-road o różnej skali trudności oraz zachwyca największym w Europie sztucznym wzniesieniem z płytami poślizgowymi.

Jednak to prawdziwi miłośnicy szybkiej jazdy i sportowych samochodów będą mogli wykazać się na torze wyścigowym w Bednarach. Do tego celu został przygotowany główny pas startowy lotniska, dzięki czemu będziesz mógł rozwinąć wysoką prędkość w bezpiecznych warunkach. Specjalnie dla Ciebie udostępniamy tor o długości 2,5 km oraz nasze luksusowe samochody! Możesz odbyć kilka jazd, wiele okrążeń, różnymi samochodami z naszej stajni. Które sportowe auto wybierzesz? A może wolisz zmierzyć i porównać osiągi dwóch aut? Przygotowaliśmy dla Ciebie aż 25 superszybkich samochodów, wybór zdecydowanie nie będzie łatwy… Lamborghini, Ferrari, Aston Martin, Ford Mustang – do którego masz słabość?

Z nami nie tylko spełnisz swoje marzenie, ale również swojej drugiej połówki lub przyjaciela. Już teraz możesz podarować voucher na jazdę supersamochodem i sprawić nie lada zabawę z jazdy supersamochodem bliskiej Ci osobie. Karta podarunkowa zostanie wysłana na Twój adres mailowy albo wysłana pocztą. Łatwo, szybko i przyjemnie – bo chcemy, abyś poczuł te emocje i dzielił je z innymi.

Ale to nie wszystko! Bogate zaplecze techniczne i rozmiar obiektu sprawiają, że Tor Bednary jest idealnym miejscem na różnego rodzaju eventy. Dzięki naszym luksusowym, sportowym autom i pobliskiej bazie hotelowej sprawimy, że wydarzenie na długo zapadnie w pamięć gości – nie tylko fanów motoryzacji. Adrenalina podczas jazdy jako kierowca lub pasażer uzależnia!

Imprezy nadchodzące

Brak imprez

Imprezy Zakończone