Parametry Toru w Białystoku

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 1050m
Szerokość: 10m
Zakręty: 9 (6 w prawo, 3 w lewo)

Dojazd na tor Białystok

Adres Toru Białystok

Aeroklub Białystok Krywlany
Jak dojechać: Mapa Google

Tor Białystok

Nie tylko mieszkańcy Podlasia korzystają z toru w Białymstoku, obecnie przyciąga on motomaniaków z całej Polski! A wszystko za sprawą pięknej zielonej okolicy otaczającej obiekt oraz oczywiście znakomitego toru do jazdy wyścigowej o długości 1050 metrów. Tor Białystok został zaprojektowany tak, aby kształtem idealnie wpisywał się w otaczający teren. To właśnie dzięki ukształtowaniu terenu tor Białystok posiada liczne zakręty, odcinek wzniesienia, długie odcinki proste oraz rondo o średnicy 12 metrów. Czy jesteś gotowy wykorzystać maksimum możliwości jezdnych toru samochodowego w Białymstoku?

Lotnisko Krywlany, bo tam znajduje się tor wyścigowy to cicha dzielnica Białegostoku, gdzie z dala od zabudowań możesz pozwolić sobie na ogromną dozę szaleństwa. Tor Białystok pokryty jest równą asfaltową powierzchnią, posiada nasypy ziemne oraz bariery energochłonne, które zapewnią maksimum bezpieczeństwa dla kierowców oraz widowni. Ponadto nad bezpieczeństwem w trakcie wyścigów czuwa zaplecze medyczne i techniczne. Zaproś przyjaciół, weź ze sobą dzieci, by dzielić te emocje z bliskimi. Widok na tor zapewnią wygodne trybuny. Dodatkowo wyjątkowy klimat stworzy jazda po zmroku, ponieważ na terenie całego toru jest zamontowane wydajne oświetlenie.

Nie masz sportowego samochodu? Nic nie szkodzi! Zapewniamy wypożyczenie znakomitych luksusowych samochodów do jazdy wyścigowej. Wybierz jeden spośród ponad 20 najlepszych modeli aut i poczuj ich moc! McLaren, Ferrari, Aston Martin Lamborghini, Ford Mustang – możliwości są ogromne. A może masz problem z wyborem i chciałbyś przetestować osiągi dwóch samochodów? Żaden problem. Oferujemy jazdę w zakresie pojedynków supersamochodów. Tor przeznaczony jest dla amatorów, jak i doświadczonych kierowców rajdowych. Możesz wcielić się w rolę gwiazdy sportu siedząc za kółkiem Ferrari albo poczuć prawdziwą dawkę adrenaliny jako pasażer. Twoje emocje mogą zostać uwiecznione w postaci filmu! Jazda sportowym samochodem jest idealna na prezent dla bliskiej osoby oraz firm, które chcą zorganizować niepowtarzalny event. Zobacz naszą ofertę voucherów i spełniaj marzenia!

Imprezy nadchodzące

Brak imprez

Imprezy Zakończone

Brak imprez