Parametry Toru w Borsku

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 1200m
Szerokość: 30m
Zakręty: 5 (3 w prawo, 2 w lewo)
Najdłuższa prosta: 600m

Adres Toru Borsk

Osada Borsk Lotnisko
Jak dojechać: Mapa Google

Tor Borsk

OBECNIE NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY VOUCHERÓW NA TOR BORSK.
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z POZOSTAŁYMI TORAMI

>> TORY SAMOCHODOWE <<

Czy masz ochotę na jazdę luksusowym sportowym samochodem po torze w jednym z najpiękniejszych terenów w Polsce? Takie możliwości daje Tor Borsk usytuowany koło Gdańska. Tor w Borsku, tak jak inne obiekty tego typu został stworzony na płycie zamkniętego lotniska. Do tej pory odbywają się tam szkolenia dla pilotów. Ale bez obaw, nie będziesz musiał ścigać się z wielką maszyną, z pewnością wystarcz pojedynek supersamochodów, dostępny w ramach naszej oferty.

Jeżeli jesteś prawdziwym maniakiem motoryzacyjnym nie wahaj się ani chwili dłużej! Tor wyścigowy w Borsku ma 1200 metrów, co pozwoli na rozpędzenie się prawdziwą sportową bestią. Najdłuższa prosta ma 600 metrów, szerokość toru jest równa 30 metrów, tor ma 5 zakrętów (3 w prawo i 2 w lewo). Poczuj dużą dawkę adrenaliny wsiadając za kółko wymarzonego auta. Jesteś zakochany w Ferrari? A może od dziecka kochasz ryk silnika Mustangów? Nie ma sprawy. Zarezerwuj ulubiony samochód, wybierz dogodny termin i jedź do Borska po prawdziwą przygodę! Dla prawdziwych pasjonatów mamy propozycję wyboru dwóch samochodów – sprawdź ich osiągi i daj się ponieść emocjom.

Tor samochodowy w Borsku, jako jeden z niewielu oferuje bardzo ciekawe trasy, ostre zakręty, ogromną ilość szykan, a co za tym idzie emocje, jakich nie doznasz nigdzie indziej. Tor jest przeznaczony dla zawodowych kierowców, szukających wyzwań, jak i amatorów, którzy zawsze marzyli o rozpędzeniu auta do prędkości, których nigdy nie zaznają na drodze. Adrenalinę zapewnimy również osobom, które nie mają prawa jazdy! Możesz osiągać niesamowite prędkości siedząc jako pasażer. Możliwości jakie oferujemy sprawiają, że jazda sportowym autem jest idealnym pomysłem na prezent. Sprawdź naszą ofertę i pozwól wybrać obdarowywanej osobie jedną z 20 wyścigowych bestii. Ponadto Osada Borsk wraz ze znakomitym torem jest idealnym wyborem na eventy – zarówno dla przedsiębiorstw, jak i na wieczór kawalerski. Obiekt znajduje się na pięknym terenie, pośród lasów, licznych szlaków rowerowych, jeziora.

Imprezy nadchodzące

Brak imprez

Imprezy Zakończone

Brak imprez