Parametry Toru Drive Land

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 1,8 km
Szerokość:
Zakręty:
Najdłuższa prosta:

Dojazd na tor w Słomczynie

Adres Toru Słomczyn

ul. Żyradowska 2
96-325 Słabomierz
Sprawdź: Mapa Google

Tor Drive Land

Dla wielu kierowców nie ma nic bardziej ekscytującego jak jazda super szybkim samochodem na torze wyścigowym. Drive Land – tor Słabomierz to doskonałe miejsce, które stwarza warunki i atmosferę, aby rozwijać i doskonalić motoryzacyjną pasję. Drive Land usytuowany jest w miejscowości Słabomierz w gm. Radziejowice pod Warszawą u zbiegu trasy S8 i drogi krajowej nr 50. Poznaj to miejsce i zakup voucher na przejazd sportowym samochodem!!

Tor Drive Land skupia na sobie uwagę jako prężnie działający ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego. Tor wyścigowy o długości 1,8km czeka na Ciebie, abyś przeżył z nim przygodę swojego życia! Doskonała nawierzchnia toru w Słabomierzu daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w każdych warunkach. Układ toru sprawia, że idealnie nadaje się dla osób, które posiadają mniejsze doświadczenie w prowadzeniu samochodu, jak również dla osób z większym stażem za kierownica samochodu. Tor Drive Land Słabomierz przyciąga fanów szybkiej jazdy płytami poślizgowymi z nowoczesnymi systemami nawadniania i kurtynami wodnymi oraz szarpakami do wprowadzania pojazdów poślizg. Możesz dołączyć do grona miłośników dynamicznej jazdy. Proponujemy atrakcyjne przejażdżki samochodami o wielkiej mocy i osiągach. Wybierz jeden z nich, a przekonasz się czym może Cię zaskoczyć tor Drive Land.

Obdaruj niespodzianką kogoś bliskiego! Spraw, że wybrany motoryzacyjny przebój jak Ferrari czy Lamborghini wzbudzi niesamowite przeżycia i emocje!

Imprezy nadchodzące

Brak imprez

Imprezy Zakończone