Parametry Toru w Kielcach

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 2500m
Szerokość: 10m
Zakręty: 7 (3 w prawo, 4 w lewo)
Najdłuższa prosta: 400m

Dojazd na tor Kielce

Adres Toru Kielce

ul. Jana Pawła II 9
26-001 Kielce-Masłów
Jak dojechać: Mapa Google

Tor Kielce

OBECNIE NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY VOUCHERÓW NA TOR KIELCE.
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z POZOSTAŁYMI TORAMI

>> TORY SAMOCHODOWE <<

Jednym najsłynniejszych torów wyścigowych w Polsce jest tor w Kielcach. Swoją popularność zyskał nie tylko ze względu na dynamiczną trasę i doskonałą nawierzchnię, ale również dzięki wielu terenom zielonym oplatającym obiekt. Jest to idealne miejsce dla profesjonalnych kierowców rajdowych oraz osób dopiero zaczynających przygodę z jazdą sportową.

Czy chcesz rozpędzić się jednym z naszych sportowych aut i poczuć prawdziwą moc silnika? Tor Kielce daje takie możliwości dzięki atrakcyjnemu fragmentowi trasy, czyli najdłuższej prostej liczącej aż 400 metrów. Całkowita długość toru liczy 2500 metrów, a trasa posiada 7 zakrętów sprzyjających dynamicznej jeździe. Szybkie zakręty i techniczne nawroty sprawią, że poczujesz się jak prawdziwy kierowca wyścigowy.

Przed każdym testem pojazdów uczestnicy zostaną przeszkoleni przez doświadczonego instruktora, który pomoże im szlifować umiejętności jazdy po torze. Osoby mniej doświadczone, a nawet bez prawa jazdy mogą poczuć zawrotną prędkość jako pasażer – w obu przypadkach emocje są gwarantowane! Przygotuj swoją rodzinę i znajomych na prawdziwą dawkę adrenaliny, a następnie odpoczynek wśród urokliwych świętokrzyskich wsi.

Tor samochodowy Kielce oferuje również możliwość organizacji eventów sportowych, imprez firmowych i zawodów, zarówno dla firm jak i osób prywatnych. My ze swojej strony zapewniamy piękne, sportowe samochody i dużą dawkę wrażeń. Jazda po torze wyścigowym Kielce jest również idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. U nas możesz otrzymać voucher w 5 minut i sprawić komuś ogromną radość! Aston Martin, Lamborghini, Ferrari czy Ford Mustang? Pozwól wybrać obdarowanej osobie jeden spośród 20 luksusowych samochodów. A może pragniesz poczuć jeszcze więcej wrażeń motoryzacyjnych? Vouchery dostępne są również w opcji pojedynków supersamochodów, co oznacza, że będziesz mógł sprawdzić osiągi i moc dwóch wymarzonych aut! Spełnij swoje marzenie i wybierz się z nami na Tor Kielce!

Imprezy nadchodzące

Brak imprez

Imprezy Zakończone

Brak imprez