Parametry Toru w Koszalinie

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 1050m
Szerokość: 10m
Zakręty: 10 (6 w prawo, 4 w lewo)
Najdłuższa prosta:

Dojazd na tor w Słomczynie

Adres Toru Koszalin

75-736 Koszalin
Gnieźnieńska 8
Sprawdź: Mapa Google

Tor w Koszalinie

Motopark Koszalin mieści się w pobliżu ścisłego centrum Koszalina i centrum handlowego Atrium. Jest to świetna lokalizacja dla klientów, którzy zamieszkują północną część naszego kraju lub dla osób, które wypoczywają nad polskim morzem. Nitka toru Motopark Koszalin liczy 1050m. W swoim najwęższym miejscu ma 8m, zaś w najszerszym 10m. Obiekt skierowany jest do osób, które chcą poczuć frajdę z szybkiej jazdy sportowymi samochodami w bezpiecznych warunkach.

Tor w Koszalinie jest idealnym miejscem na spełnienie swoich motoryzacyjnych marzeń! Zapewniamy, że na tym obiekcie również możesz przeżyć niezapomniane chwile. Nawierzchnia typowo asfaltowa pozwoli poczuć pełnię mocy naszych sportowych maszyn takich jak Lamborghini czy McLaren. Układ toru Koszalin sprawia, że idealnie nadaje się on zarówno dla doświadczonych kierowców, jak i dla tych, którzy na torze wyścigowym stawiają swoje pierwsze kroki.

Nie zwlekaj! Już dzisiaj możesz zarezerwować jazdę sportowym samochodem po torze Koszalin! Jazda sportowym samochodem to również idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Spraw jej niespodziankę i podaruj niepowtarzalne emocje na Torze w Koszalinie.

Imprezy nadchodzące

Brak imprez

Imprezy Zakończone