Parametry Toru w Krakowie

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru:  1050m
Szerokość: 12m
Zakręty: 9 (6 w prawo, 3 w lewo)
Najdłuższa prosta: 200m

Dojazd na tor w Krakowie

Adres Toru Moto Park Kraków

Kraków, ul. Rzepakowa 4R
Sprawdź: Mapa Google

Tor Moto Park Kraków

Chcesz poczuć prawdziwe przyspieszenie i przetestować luksusowe samochody bez żadnych ograniczeń? Mieszkasz w Małopolsce? Jeżeli tak, mamy doskonałą wiadomość! Nieopodal Krakowa powstał jeden z najnowocześniejszych torów w Polsce do jazdy sportowej – Moto Park Kraków. Superszybkie auta są już na wyciągnięcie ręki. Nie tylko krakowiacy tłumnie odwiedzają tor, skupia on również prawdziwych motomaniaków z całej Polski. Położenie przy krajowej trasie 79 na wschód od miasta stwarza szczególnie dogodne połączenie z Mazowszem i Śląskiem.

Moto Park Kraków powstał z inicjatywy Michała Kościuszki, vicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów. Decyzja o budowie toru wynikała z prawdziwej pasji i chęci stworzenia jedynego w swoim rodzaju miejsca spotkań dla wszystkich miłośników motoryzacji. Długo wyczekiwana inwestycja powstała na początku 2017 roku, a jej twórcy udostępnili w ten spodób nowoczesny ośrodek na nadchodzący sezon.

Na co można liczyć udając się na tor wyścigowy w Krakowie? Przede wszystkim na emocje, których dawno nie doświadczyłeś! Adrenaliny dostarczą tor samochodowy o długości 1200 metrów, trzy gładkie jak lód płyty poślizgowe, jedyna w Polsce płyta poślizgowa w kształcie litery S oraz płyta poślizgowa „zakręt”. Nie tylko możesz sprawdzić możliwości swojego samochodu, motocykla czy gokarta, ale również doskonalić technikę jazdy pod okiem instruktorów. To znakomite miejsce dla osób, które chcą nabyć umiejętności pokonywania trudnych zakrętów, a jednocześnie dobrze się bawić. Moto Park w Krakowie to jedno z najdoskonalszych miejsc tego typu, gdzie w bezpieczny sposób możesz realizować swoją pasję.

Jednak to nie wszystko. Jako obiekt szkoleniowo-eventowy z dobrą infrastrukturą tor wyścigowy w Krakowie pozwala na organizację równego rodzaju wydarzeń firmowych, motoryzacyjnych, zarówno zamkniętych, jak i otwartych dla publiczności. Tor samochodowy w Krakowie jest częścią nowoczesnego kompleksu, w którym dostępne są sale wykładowe oraz sala prezentacyjna o powierzchni 400 m2. Tory wyścigowe w Polsce są nie tylko dedykowane organizatorom eventów i miłośnikom motoryzacji, którzy chcą przetestować konie mechaniczne, ale również całym rodzinom w ramach weekendowej rozrywki.

A teraz jedna z najważniejszych informacji: Moto Park Kraków to miejsce, gdzie udostępniamy nasze luksusowe samochody do sportowej jazdy. Już teraz możesz przetestować osiągi najlepszych światowych modeli takich jak McLaren, Ferrari, Aston Martin, Lamborghini, Ford Mustang i wiele innych. Wybierz jedno lub więcej z naszej kolekcji aut i przetestuj jego osiągi! Elegancki Ferrari czy brutalne Lamborghini? Luksusowy Aston Martin czy McLaren? Masz do wyboru aż 20 różnych modeli najwyższej klasy. Jazda sportowym samochodem to również idealny pomysł na prezent dla fana motoryzacji! Zabierz ze sobą bliską osobę i podaruj jej niezwykłe emocje na torze wyścigowym w Krakowie.

Imprezy nadchodzące

Imprezy Zakończone