Parametry Toru w Łodzi

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 1050m
Szerokość: 8-12m
Zakręty: 7 (5 w prawo, 2 w lewo)

Dojazd na tor Łódź

Adres Toru Łódź

Kiełmina, gm. Stryków k/Łodzi,
przy DK 71, 95-010 Stryków
Jak dojechać: Mapa Google

Tor Łódź

Co Ci się kojarzy z miastem Łódź? Bo nam znakomity tor do jazdy wyścigowej! To jedyny taki obiekt w tym rejonie, który daje możliwość przetestowania zawrotnych prędkości samochodom sportowym, a także motorom i gokartom. Szczególnie dla osób z centralnej Polski, które nie chcą udawać się do dalszych zakątków kraju Tor w Łodzi jest idealną alternatywą. I wcale nie odbiega jakością od innych torów! Wręcz przeciwnie. Idealna nawierzchnia asfaltowa o długości 1050 metrów, szerokość do 12 metrów, 7 zakrętów stwarzają doskonałe warunki do jazdy naszymi luksusowymi autami.

Na terenie obiektu znajduje się Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy, dwie płyty poślizgowe, budynek z salą konferencyjną oraz kawiarnią. Tor samochodowy w Łodzi to nowoczesny kompleks, który idealnie nadaje się do organizacji eventów sportowych dla firm, jak i osób prywatnych. W ramach naszej oferty możesz wynająć najwyższej klasy auta takie jak Lamborghini, Ferrari, McLaren, Mustang. Zabierz znajomych lub rodzinę i daj popis umiejętności wyścigowych na torze w Łodzi! Zapraszamy również osoby, które są amatorami szybkiej jazdy oraz nawet bez prawa jazdy! Wczuj się w rolę kierowcy lub pasażera, niezależnie od tego gdzie siedzisz przeżyjesz wspaniały skok adrenaliny. Kompleks z torem wyścigowym w Łodzi zapewnia gościom maksimum bezpieczeństwa, zarówno kierowcom, jak i widowni. Dzięki temu bez obaw możesz zabrać swoje dziecko i zrodzić w nim pasję do motoryzacji.

Jazda sportowym samochodem to również idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, nawet tej niezwiązanej z motoryzacją. Każdy z nas czasami chce poczuć odrobinę luksusu i rozrywkę na najwyższym poziomie, jesteśmy po to by zapewnić Ci to wszystko. Do Ciebie należy jedynie wybór samochodu, liczby okrążeni. Do nas należy zadbanie o wszystkie szczegóły dotyczące jazdy na torze. Dostępny w naszej ofercie voucher na jazdę wysokiej klasy autem z pewnością wywoła uśmiech na twarzy bliskiej osoby. Pozwól jej wybrać ulubiony samochód i wybierzcie się na prawdziwą motoryzacyjną przygodę!

Imprezy nadchodzące

Brak imprez

Imprezy Zakończone

Brak imprez