Parametry Toru Pixers Ring

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 2 km
Szerokość:
Zakręty: 6 w prawo, 5 w lewo
Najdłuższa prosta:

Dojazd na tor w Słomczynie

Adres Toru Pixers Ring

ul. Osła 1J 59-706 Pixers Ring
Sprawdź: Mapa Google

Tor Pixers Ring

Pixers Ring to nowo powstały obiekt spełniający oczekiwania miłośników sportu motorowego. Umiejscowiony jest na terenie zamkniętego lotniska. Zajmuje powierzchnię 10ha. Na torze Pixers Ring można rozwinąć maksymalne prędkości, gdyż zapewnione jest bezpieczeństwo jazdy. Gwarantuje je dobra jakość asfaltowej nawierzchni toru, który osiąga długość 2km. Tor zlokalizowany jest przy autostradzie A4 na wysokości miejscowości Bolesławiec. Dojazd z Wrocławia zajmuje około godziny

Dobrym wyborem będzie skorzystanie na torze Pixers Ring z oferty przejazdu sportowymi samochodami takimi jak Ferrari czy Lamborghini. Można sprawdzić się w akcji za ich kierownicą. Emocje jakich można doznać podczas jazdy super szybkimi samochodami są fascynujące. Nie zwlekaj z decyzją i zarezerwuj voucher na jazdę Ferrari czy innym sportowym samochodem po torze Pixers Ring! Dołącz do naszych fanów i spełnij razem z nami swoje motoryzacyjne marzenia!

Być może jazda sportowym samochodem na profesjonalnym torze obudzi w Tobie nową pasję. Emocje i radość są gwarantowane. Jazda sportowym samochodem to również idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Spraw jej niespodziankę i podaruj niepowtarzalne emocje na Torze Pixers.

Imprezy nadchodzące

Brak imprez

Imprezy Zakończone

Brak imprez