Parametry Toru Kartingowego w Poznaniu

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 1500m
Szerokość: 12m
Zakręty: 8 (6 w prawo, 2 w lewo)
Najdłuższa prosta: 200m

Dojazd na tor Poznań

Adres Toru Poznań Kartingowy

ul. Wyścigowa 3
Przeźmierowo
Jak dojechać: Mapa Google

Tor Poznań Kartingowy

Największy tor kartingowy w Polsce znajduje się właśnie w Poznaniu w ramach kompleksu należącego do Automobilklubu Wielkopolskiego. Stare pasy lotniska Ławica dały początek jednemu z najlepszych torów w naszym kraju. Nikogo nie trzeba przekonywać, że jest to doskonałe miejsce dla fanów motoryzacji. Właśnie na torze kartingowym w Poznaniu odbywają się krajowe i europejskie wyścigi samochodowe i motocyklowe. Jest to również miejsce, gdzie możesz zorganizować własny event z udziałem naszych samochodów. Niezależnie czy chcesz w kompleksie przygotować imprezę firmową, wieczór kawalerski czy po prostu dobrze się bawić w swoim gronie maniaków motoryzacyjnych możemy zagwarantować, że event na długo zapadnie w pamięć!

Tor kartingowy Poznań jest fragmentem głównego toru wyścigowego. Ma długość 1500 metrów, szerokość 12 metrów i jest wykonany z asfaltu. Najdłuższa prosta toru mierzy 200 metrów. Te parametry pozwalają każdemu kierowcy na niezapomniane emocje za kółkiem naszych szybkich bestii. Podczas projektowania toru zadbano również o zróżnicowane odcinki trasy (8 zakrętów, w tym 6 w prawo i 2 w lewo), dzięki temu mogą być prawdziwym wyzwaniem nawet dla doświadczonej osoby. Wybierz jeden lub dwa sportowe samochody w przypadku pojedynku aut. Do wyboru masz ich aż 20! Zawsze marzyłeś o jeździe luksusowym Mitsubishi Lancerem? A może od wielu lat jesteś miłośnikiem Ferrari lub Lamborghini? Przetestuj dowolny samochód i porównuj osiągi na torze wyścigowym w Poznaniu!

Dlaczego jeszcze warto wybrać Tor Kartingowy Poznań? Wyobraź sobie nutkę zazdrości w oczach znajomych, gdy tylko dowiedzą się, że jeździłeś Ferrari po torze, na którym dawali popis swoich umiejętności Robert Kubica, Michael Schumacher oraz Lewis Hamilton! Która bliska Ci osoba wyrazi szczery zachwyt? Nastoletni syn, kolega, brat, siostra, a może dziewczyna? Niezależnie od tego możesz sprawić im przyjemność i spełnić marzenia o potężnej dawce adrenaliny za kółkiem luksusowego auta. Nawet osoby bez prawa jazdy mogą poczuć te emocje siadając na miejscu pasażera. Podaruj voucher na jazdę supersamochodem, pozwól wybrać dowolny model auta obdarowywanej osobie spośród 20 dostępnych w naszej ofercie.

Imprezy nadchodzące

Imprezy Zakończone