Parametry Toru w Poznaniu

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru:
4100m
Szerokość:
12m
Zakręty:
14 (9 w prawo, 5 w lewo)
Najdłuższa prosta:
560m


Dojazd na tor Poznań

Adres Toru Poznań

ul. Wyścigowa 3
Przeźmierowo
Jak dojechać: Mapa Google

Tor Poznań

Czy chcesz się poczuć jak Robert Kubica, Michael Schumacher albo Lewis Hamilton i dać popis swoich umiejętności na Torze w Poznaniu? Nic nie stoi na przeszkodzie. Masz szansę poczuć prawdziwe emocje na jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce! Kompleks składa się z dwóch torów: samochodowo-motocyklowego oraz kartingowego. Pierwszy z nich ma 4100 metrów długości, drugi 1480 metrów. Oba tory posiadają szerokość równą 12 metrów. Tor znajduje się na granicy Ławicy i Przeźmierowa. Jest to zdecydowanie najlepsze miejsce zarówno do szlifowania umiejętności i poznania mocy luksusowych samochodów sportowych.

Tor Poznań jest uznawany za najlepszy tor w naszym kraju o nawierzchni przystosowanej do jazdy sportowej i wyczynowej. Tor wyścigowy w Poznaniu przyciąga już od wielu lat prawdziwych miłośników motoryzacji, Ciebie również nie może tam zabraknąć! Obiekt spełnia kilka funkcji, możesz wybrać jeden z naszych samochodów i dać popis swoich umiejętności, zaprosić swoją drugą połówkę lub znajomych i posadzić ich w roli pasażera sportowego samochodu. Tor w Poznaniu to również idealne miejsce na spotkanie biznesowe lub event firmowy.

Znakomita nawierzchnia toru, ogromny teren i największe skupisko fanów motoryzacji sprawiają, że tor samochodowy w Poznaniu jest najlepszym miejscem do organizacji wspaniałych imprez motoryzacyjnych, dzięki którym Ty również możesz spełniać swoje marzenia o szybkiej jeździe! Wystarczy, że wybierzesz jeden z naszych luksusowych, sportowych samochodów, dogodny termin oraz liczbę okrążeń. Ferrarii, McLaren, Aston Martin czy inne wymarzone auto? Sprawdź jakie samochody czekają, aż tylko je okiełznasz! Podziel się emocjami i spraw prezent bliskiej osobie – kup voucher uprawniający do jazdy jako kierowca lub pasażer. Ale to nie wszystko, w trakcie jazdy po torze nagramy profesjonalny film, dzięki kamerze skierowanej na trasę oraz na kierowcę. Przeżyj z nami prawdziwą motoryzacyjną przygodę!

 

Imprezy nadchodzące

Imprezy Zakończone