Parametry Toru głównego w Kamieniu Śląskim

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 3600m
Szerokość: 12-15m
Zakręty: 15 (9 w prawo, 6 w lewo)
Najdłuższa prosta: 600m

Dojaz na tor Kamień Śląski

Adres Toru Silesia Ring główny – Kamień Śląski

ul. Lotnicza 5-7
47-325 Kamień Śląski
Jak dojechać: Mapa Google

Tor Silesia Ring główny – Kamień Śląski

Tor Silesia Ring jest zlokalizowany w Kamieniu Śląskim koło Opola i jest jednym z najmłodszych obiektów tego typu w Polsce. Nowoczesny tor wyścigowy powstał w 2016 roku na terenie lotniska. Już od samego otwarcia obiektu nieustannie przyciąga on motomaniaków z całego kraju. Ciebie również nie może tu zabraknąć! Dlaczego? Powodów jest kilka.

Przede wszystkim Tor Silesia Ring Główny jest drugim pod względem długości torem w Polsce, liczy 3600 metrów, a jego szerokość wynosi 12-15 metrów, zaś najdłuższa prosta ma aż 600 metrów, co sprzyja odrobinie szaleństwa, pozwalając na rozwinięcie pożądanej prędkości. Nitka główna z pewnością przypadnie do gustu doświadczonym kierowcom, którzy będą mogli szlifować swoje umiejętności na 15 czasami trudnych technicznie zakrętach (9 w prawo, 6 w lewo). Cały Tor Silesia Ring posiada odwodnienie liniowe, dzięki czemu korzystanie z niego jest możliwe także podczas opadów deszczu. Tor w Kamieniu Śląskim cieszy się również dużą popularnością ze względu na bardzo dobrą lokalizacje – znajduje się tylko 25 kilometrów od Opola.

Doskonała infrastruktura Toru Silesia Ring sprzyja organizacji różnego rodzaju eventów, między innymi imprez firmowych, szkoleń oraz imprez o charakterze rozrywkowym i wystawienniczym. Każde wydarzenie uświetni jazda luksusowymi sportowymi samochodami z naszej oferty. Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, McLaren to tylko niektóre marki naszych aut, jakie tylko czekają by wyzwolić z Ciebie adrenalinę.

Jazda sportowym autem i pojedynek dwóch samochodów to także idealny pomysł na prezent! Wystarczy 5 minut abyś stał się posiadaczem vouchera i obdarował nim bliską osobę. Zabierz rodzinę, przyjaciół i znajomych na znakomitą przygodę motoryzacyjną. Nawet osoby bez prawa jazdy albo mało doświadczone w prowadzeniu auta o dużej mocy będą mogły przetestować możliwości naszych superszybkich bestii siedząc w nich jako pasażer. My ze swojej strony możemy zagwarantować potężną dawkę emocji uwiecznioną na filmie, dokładnie w momencie kiedy spełniasz swoje marzenie.

Imprezy nadchodzące

Imprezy Zakończone