Parametry Toru kartingowego w Kamieniu Śląskim

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 1500m
Szerokość: 12-15m
Zakręty: 7 (5 w prawo, 2 w lewo)
Najdłuższa prosta: 600m

Dojaz na tor Kamień Śląski

Adres Toru Silesia Ring karting – Kamień Śląski

ul. Lotnicza 5-7
47-325 Kamień Śląski
Jak dojechać: Mapa Google

Tor Silesia Ring karting – Kamień Śląski

Tor kartingowy w Kamieniu Śląskim koło Opola jest częścią toru wyścigowego Silesia Ring powstałego na terenie lotniska w bliskim sąsiedztwie autostrady A4. Dzięki znakomitej lokalizacji ten najmłodszy w Polsce obiekt wyścigowy jest idealnym miejscem do organizacji małych i dużych wydarzeń sportowych, imprez integracyjnych i innych eventów firmowych. Tor Silesia Ring karting przyciąga również całą rzeszę fanów motoryzacji chcących spróbować swoich sił na torze. Dołącz do nich i przeżyj niezapomniane chwile!

Trasa toru kartingowego jest wyznaczana w zależności od możliwości wykonywania przejazdów, obejmuje jedną z dwóch małych pętli toru głównego. Prawdziwą gratką dla fanów szybkiej i jednocześnie technicznej jazdy jest nitka o długości 1,5 kilometra oraz najdłuższa prosta licząca aż 600 metrów. Doświadczonych kierowców ucieszą natomiast zróżnicowane odcinki z 7 zakrętami (5 w prawo, 2 w lewo).

Tor Silesia Ring karting jest znakomicie przystosowany do jazdy naszymi samochodami sportowymi. Zarówno amatorzy, jak i kierowcy, którzy rozpoczęli już przygodę z szybką jazdą będą mogli doskonalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnego instruktora. Możesz wcielić się w rolę rajdowca z prawdziwego zdarzenia, pokonując wszystkie zakręty z ogromną precyzją, albo zasiąść na miejscu pasażera. Obie opcje zakładają niepowtarzalne emocje, które długo będą w Tobie buzować.

Tor kartingowy w Kamieniu Śląskim, jak i cały obiekt zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie. Doskonała infrastruktura, pobliskie pole golfowe, teren pod ognisko i grill sprawiają, że to idealne miejsce do spotkań towarzyskich, w gronie rodziny i przyjaciół. Jazda po torze naszymi samochodami uświetni ten dzień i doda pozytywnej energii na wiele dłużej! Czy wiesz, że w łatwy sposób możesz podzielić się swoją pasją z bliską osobą? Podaruj jej w prezencie voucher na jazdę jednym z naszych samochodów! Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, McLaren czy inny luksusowy samochód? Wybór jest ogromny. Spełniaj marzenia i dziel się radością z bliskimi!

Imprezy nadchodzące

Imprezy Zakończone