Parametry Toru w Słomczynie

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 1200m
Szerokość: 10m
Zakręty: 14 (7 w prawo, 7 w lewo)
Najdłuższa prosta: 200m

Dojazd na tor w Słomczynie

Adres Toru Słomczyn

Słomczyn 66, 05-600 Grójec
Sprawdź: Mapa Google

Tor w Słomczynie

Tor wyścigowy w Słomczynie kojarzy się przede wszystkim z wysokiej rangi imprezami rallycrossowymi. Nic dziwnego, efektowne wyścigi samochodowe to specjalność toru. Równa asfaltowa nawierzchnia sprzyja dynamicznej jeździe i widowiskowym pokazom osiągów sportowych aut. Autodrom Słomczyn to nowoczesna inwestycja, w której skład wchodzi tor samochodowy, kartingowy i oczywiście rallycross. Jedną z wielu zalet toru wyścigowego jest lokalizacja w centralnej Polsce – 40 km od Warszawy.

Tor Słomczyn przeszedł metamorfozę w 2016 roku, dzięki czemu organizatorzy imprez motoryzacyjnych będą mogli wykorzystać pełny potencjał obiektu. Przecinające się nitki samochodowe i kartingowe dają ogromną liczbę konfiguracji na wydarzenia sportowe. Obecnie Tor w Słomczynie gości kierowców między innymi podczas Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski oraz Pucharu Europy Centralnej w Rallycrossie.

Oprócz pokazów motoryzacyjnych tor samochodowy zapewnia idealne warunki do szkoleń i doskonalenia techniki jazdy. Wszyscy, nawet początkujący kierowcy będą mogli sprawdzić się w różnych sytuacjach na drodze, pokonywaniu trudnych zakrętów i dynamicznej jeździe z instruktorem. Tor w Słomczynie oferuje możliwość sprawdzenia osiągów auta na prostej o długości 200 metrów. Długość całego toru wynosi 850 metrów, szerokość 10 metrów, znajduje się na nim również 14 zakrętów o różnym poziomie trudności dla wytrawnych kierowców, jak i początkujących miłośników szybkiej jazdy.

Ale to nie koniec atrakcji! Dla wszystkich motomaniaków przygotowaliśmy 20 modeli szybkich luksusowych aut. Będziesz mógł przetestować ich osiągi, przeżyć prawdziwą motoryzacyjną przygodę. Aston Martin, Ferrari, Lamborghini, Dodge Viper i wiele innych niezwykłych aut czeka na Ciebie na torze! Które wybierzesz? Jazda sportowym samochodem to również idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Spraw jej niespodziankę i podaruj niepowtarzalne emocje na Torze w Słomczynie.

Imprezy nadchodzące

Brak imprez

Imprezy Zakończone