Parametry Toru w Toruniu

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 1050m
Zakręty: 3 (2 w prawo, 1 w lewo)

Dojazd na tor Toruń

Adres Toru Toruń

ul. Łukasiewicza
87-100 Toruń
Jak dojechać: Mapa Google

Tor Toruń

Od dziś Toruń nie będzie kojarzył Ci się z pierniczkami, a profesjonalnym torem do jazdy wyścigowej! Tor Toruń to idealne miejsce, by podszlifować swoje umiejętności sportowej jazdy lub przeżyć swoją pierwszą przygodę z samochodami najwyższej klasy. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy 20 ekskluzywnych aut, o których już nie musisz marzyć – możesz wsiąść za kółko jednego z nich i poczuć prawdziwą moc i nieokiełznaną energię.

Tor wyścigowy w Toruniu ma 1050 metrów i betonową nawierzchnie, która idealnie sprawdzi się pod nasze sportowe auta. Będziesz mógł przetestować osiągi jednego (albo nawet kilku!) z nich i oddać się niemałej dawce szaleństwa. Dodatkowo by upamiętnić ten czas oferujemy nagranie filmu z Twojej jazdy, do którego będziesz wracał i miał chęć na więcej takich emocji. Zabierz swoich bliskich i wspólnie dzielcie radość tego dnia, który wyzwoli pozytywną energię na długo!

Ale to nie wszystko – możesz sprawić znakomity prezent swojemu bratu, siostrze, żonie, a nawet nastoletniemu dziecku ofiarowując voucher na jazdę po profesjonalnym torze w Toruniu! Jako pasażerowie nie muszą nawet posiadać prawa jazdy, wrażenia będą równie silne. Dodatkowe obiekty przy torze wyścigowym w Toruniu zwiększają jego atrakcyjność, stając się doskonałą opcją spędzania wolnego czasu poza miastem. Na terenie 20 hektarów znajdują się profesjonalne korty tenisowe, restauracja, pole do paintballa, miejsce przeznaczone do grillowania oraz place przystosowane do nauki jazdy samochodem.

Tor samochodowy w Toruniu to także certyfikowany ośrodek doskonalenia techniki jazdy, na którym znajduje się 6 płyt poślizgowych. Szkolenie na płycie poślizgowej to połączenie doskonalenia umiejętności z ekstremalną jazdą. Pozwala to na zapoznanie się z reakcjami samochodu w trudnych warunkach na drodze, takich jak oblodzenie, a także omijanie przeszkód i wyprowadzanie auta z poślizgu. Takie umiejętności są niezbędne, szczególnie jeżeli mają być punktem wyjścia do przygody ze sportowymi autami o większej mocy. Tor w Toruniu jest idealnym miejscem dla wszystkich pasjonatów motoryzacji!

Imprezy nadchodzące

Imprezy Zakończone