Parametry Toru w Ułężu

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 2500m
Szerokość: 10-30m
Zakręty: 5 (4 w prawo, 1 w lewo)
Najdłuższa prosta: 500m

Dojazd na tor Ułęż

Adres Toru Ułęż

08-503 Nowodwór
byłe lotnisko Ułęż
Jak dojechać: Mapa Google

Tor Ułęż

Tor samochodowy Ułęż to miejsce organizacji wielu atrakcyjnych imprez motoryzacyjnych, na których nie może Ciebie zabraknąć z jednej prostej przyczyny: nic nie daje równie silnej dawki energii miłośnikowi motoryzacji! Moto-Park Ułęż powstał na byłym lotnisku szkoleniowym. Jest idealnym miejsce do wyścigów samochodowych i motocyklowych. Jeżeli chcesz przetestować luksusowe samochody sportowe i doskonalić umiejętności szybkiej jazdy to zapraszamy do odwiedzenia Toru Ułęż!

Co oferuje tor wyścigowy Ułęż? Przede wszystkim dobrą nawierzchnię toru dla naszych samochodów o długości 2500 metrów i 10-30 metrów szerokości . Najdłuższa prosta liczy 500 metrów, co daje duże możliwości rozpędzenia się i poczucia ogromnych skoków adrenaliny. Kierowcy będą również ćwiczyć swoje umiejętności na 5 zakrętach (4 w prawo i 1 w lewo).

Na terenie Toru Ułęż organizowane są eventy motoryzacyjne, wyścigi samochodowe i motocyklowe oraz realizowane są programy telewizyjne. Fani sportów motorowych mogą również brać udział w szkoleniach pod okiem doświadczonych instruktorów. Obiekt dysponuje centrum szkoleniowym, płytami poślizgowymi oraz zapleczem gastronomicznym. Moto Park Ułęż daje również ogromne możliwości w organizacji własnej imprezy sportowej, niezależnie czy będzie to wieczór kawalerski czy duże spotkanie biznesowe. Nasze samochody czekają na wszystkich miłośników motoryzacji.

Wbrew pozorom tor nie jest tylko przeznaczony dla profesjonalnych kierowców, bywalcami są również osoby kochające motoryzację, które dopiero rozpoczęły z nią przygodę. Pod okiem doświadczonego instruktora uczą się techniki jazdy, a także reagowania w trudnych sytuacjach. Dla osób stawiających swoje pierwsze kroki, jak i tym bez prawa jazdy dajemy możliwość jazdy jako pasażer z doświadczonym kierowcą wyścigowym. Będziesz mógł wybrać wymarzony samochód spośród aż 20 dostępnych w ofercie! Aston Martin, Ferrari, Lamborghini, Dodge Viper i wiele innych czekają na Ciebie.

Jazda supersamochodem to także idealny pomysł na prezent, wystarczy, że wybierzesz dogodny termin, liczbę okrążeni oraz jedno z naszych aut. Voucher otrzymasz już w ciągu 5 minut od złożenia zamówienia! Dla bardziej wymagających maniaków motoryzacyjnych przygotowaliśmy vouchery na pojedynek samochodów. Na torze wyścigowym będziesz mógł przetestować dwa auta i porównać ich osiągi. Dodatkowo możemy nagrać film z Twojej jazdy i uwiecznić emocje które ukażą się na Twojej twarzy.

Imprezy nadchodzące

Imprezy Zakończone