Nadchodzi taki dzień, kiedy w końcu szef także obchodzi swoje święto i wypadałoby sprawić mu prezent. Zazwyczaj mamy dylemat jaki prezent byłby odpowiedni…zaczyna się główkowanie, co byłoby najlepsze. Na tą zagadkę i szybkie rozwiązanie problemu, mamy dla Państwa idealną propozycję polecając swoje niezapomniane przejazdy sportowymi autami Motoprezent.

jazdy w prezencie motoprezent.plSzef, jak to szef zawsze wymaga od swoich pracowników szybkiej, efektownej, dynamicznej wykonanej pracy. A więc porównując nasze przejazdy możemy doskonale odzwierciedlić pracę do przyjemności. Wymagająca osoba zawsze znajdzie coś dla siebie w szerokiej gamie naszych propozycji motoryzacyjnej. Począwszy od super szybkich aut takich jak Lamborghini Gallardo o mocy 552 KM i prędkości maksymalnej 325 km/h, nie pozwoli kierowcy na chwilę wytchnienia. Ogromna moc, szerokie opony, bardzo dobre zawieszenie i rewelacyjne hamulce dają ogromne możliwości, ale zarazem, wymagają silnej ręki która ujarzmi maszynę.

Do dyspozycji macie Państwo 10 samochodów kultowych marek m.in. Ferrari California,  Porsche Turbo S (550KM), Nissan GTR (520KM), BMW M3 GTR Bi-turbo, a także bolidy KTM X-Bow czy Ariel Atom, w których obdarowany dozna przeciążeń rodem z bolidów Formuły 1!

Wymarzony prezent dla szefa

Dodatkowo mamy coś dla lubiących rywalizację rajdową takimi autami jak Subaru Impreza oraz jego rywal z tras rajdowych Mitsubishi Lancer EVO IX. W ofercie Motoprezentu.pl przygotowaliśmy dla obdarowanych pojedynek gigantów gdzie można porównać oba auta. Może jeszcze inna propozycja z naszej oferty wyda się bardziej szalona czyli Kurs Driftingu dla waszego szefa. 40 minutowa, ekstremalna jazda bokiem w kontrolowanym poślizgu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.
Może jednak propozycja na weekend połączona z motoryzacyjnym szaleństwem w Kazimierzu Dolnym.
Do wyboru w naszej ofercie jest mnóstwo opcji w ilości pokonywanych okrążeń, porównywania aut oraz lokalizacji jakie dla Państwa przygotowaliśmy. Mamy nadzieję że znajdziecie jakąś propozycję na prezent, który sprawi obdarowanemu wiele radości i niezapomnianych wrażeń.