O nas

HISTORIA MOTOPREZENT.PL

Historia naszej firmy zaczyna się ponad 20 lat temu od startów w rajdach samochodowych. Dzięki doświadczeniu w motorsporcie i zdobytych tytułów Mistrza Polski, już w latach 90 zaczęliśmy organizować eventy motoryzacyjne. Rozpoczęliśmy współpracować z BMWMercedes oraz Porsche.

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy są związani od lat w różnych dyscyplinach sportów samochodowych. Łączy nas pasja i zamiłowanie do tego, co robimy. I tym zamiłowaniem do samochodów chcemy się z Państwem dzielić.

Idea super samochodów rozwinęła się w latach 2000. Z początkiem działalności Motoprezent firmował Krzysztof Hołowczyc, jednak zrezygnowaliśmy ze współpracy stawiając na własną markę. Jesteśmy firmą, która wyrosła na samochodach i w całej historii, jako pierwsi kreowaliśmy kierunek eventów motoryzacyjnych. Nasza kadra opiera się na profesjonalnych instruktorach posiadających uprawnienia. Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo, miło spędzony czas i wiele niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy Zespół
MotoPrezent.pl

 

ZESPÓŁ MOTOPREZENT.PL

Jan Niesiołowski

Jan Niesiołowski

Instruktor Techniki Jazdy – Mistrz Sportu Samochodowego
W Akademii Jazdy Tor Łódź odpowiedzialny za: szkolenia samochodowe, szkolenia sportowe
Działalnością szkoleniową zajmuje się od 2003 roku
Licencjonowany zawodnik rajdowy – licencja R2 V-Ce Mistrz Polski w klasie
Mistrz Pucharu Kierowców Okręgu warszawskiego
Uczeń szkoły rajdowej ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club)
Wieloletni instruktor bezpiecznej i sportowej jazdy na większości obiektów szkoleniowych w Polsce
Twórca kanału Automocje z testami samochodów na YouTube

 

 

 

Damian Syty

Damian Syty

Urodzony w Bielsku-Białej 17 grudnia 1984 roku.
Od młodzieńczych lat zafascynowany motoryzacją choć przez kilka lat ta pasja z dzieciństwa została odstawiona na drugi plan. Po ukończeniu siedemnastego roku życia i zdaniu prawa jazdy, sport motorowy powoli wraca na piedestał. W 2007 i 2008 oraz 2010 roku z wieloma sukcesami w rajdach amatorskich jako kierowca spełnia swoje marzenia. Równocześnie w 2009 roku rozpoczyna się też kariera w roli pilota rajdowego początkowo z Wojtkiem Chuchałą by w kolejnych latach już na poważnie prowadzić po trasach początkowo Rajdowego Pucharu Polski później Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski a w roku obecnym Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Europy młodego kierowcę z Myślenic – Tomka Kasperczyka w Fordzie Fiesta R5.
Od 3 lat zawodowo udziela się również jako instruktor na torach w całej Polsce jeżdżąc i szkoląc na takich autach jak: Lamborghini Gallardo, Ferrari Italia czy Nissan GTR.
Prywatnie od 2011 roku w związku małżeńskim a od 2,5 roku szczęśliwy tata wspaniałej córki.
Opanowanie, poczucie humoru, a także chęć oraz umiejętność przekazywania wiedzy to jego najmocniejsze strony.

 

 

 

Krystian Korzeniowski

Krystian Korzeniowski

Licencjonowany kierowca wyścigowy i pilot rajdowy. Z powodzeniem ścigał się na torach Europy w pucharze VW Castrol Cup. Jeden z pięciu kierowców, którzy zdobywali punkty w każdej z eliminacji. Odegrał główną rolę w filmie dokumentalnym dotyczącym przebiegu jego kariery oraz zmagań w świecie motorsportu.Uczestnik programu GT Academy, wyłoniony spośród 1 000 000 uczestników z całej Europy w Polsce okazał się być najlepszym zawodnikiem. Wraz z 36 uczestnikami z innych krajów wziął udział w obozie szkoleniowym na torze Silverstone w Wielkiej Brytanii. Znalazł się pod opieką Sebastiana Buemiego (kierowca testowy F1 Red Bull) oraz był szkolony przez kierowców Formuły 1 takich jak Johny Herbert, Rene Arnoux, Vitantioni Liuzzi.
Podczas szkolenia zdobył, także angielską licencję wyścigową ARDS przyznawaną przez MSA. Cenne doświadczenie wyścigowe zdobył w wielokrotnych sesjach na torze Silverstone w samochodach: Nissan 370Z, Nissan GT-R a także w bolidzie Formula Silverstone.
Działalnością szkoleniową zajmuję się od 2013 roku przygotowując zarówno amatorów jak i profesjonalistów do jazdy po torze.

 

 

 

Paweł Pochroń

Paweł Pochroń

Instruktor Techniki Jazdy – Motocyklista
Od 2003 czynny zawodnik rajdowy, na koncie 7 tytułów rajdowych, startuje w Polsce oraz za granicą

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adam Sroka

Adam Sroka

Instruktor techniki Jazdy.
Licencjonowany kierowca i pilot rajdowy.
Działalnością szkoleniowa zajmuje się od 2014 roku. Poza motoryzacja pasjonuje się narciarstwem.

 

 

 

 

 

 


 

Adam Sroka

Bartłomiej Gorajczyk

Od 2000r. licencjonowany kierowca i pilot rajdowy, który swoją przygodę za kierownicą rozpoczął w wieku 14 lat. Instruktor nauki i doskonalenia techniki jazdy kat B, C, D oraz sportu samochodowego PZM. Dwa tytuły mistrzowskie w rajdach samochodowych na koncie.