Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Zamówiłeś voucher prezentowy, który nie spełnia Twoich oczekiwań? Przysługuje Ci prawo zwrotu zakupionego prezentu. Z pewnością ucieszy Cię nasza polityka w zakresie zwrotów zakupionych voucherów lub jeśli będziesz chciał złożyć reklamację świadczonych przez nas usług. Zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi tych kwestii. 

Zwrot vouchera

Jeśli zakupiłeś voucher prezentowy na naszej stronie www.motoprezent.pl i nie został on zrealizowany to klientowi zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz.U. 2014r. poz 827 ze zm.) przysługuje prawo do pisemnego odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia. Pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, powinno zostać przesłane w formie pisemnej na adres Motoprezent.pl Sp. z o.o. ul. Towarowa 22, 42-600 Tarnowskie Góry lub elektornicznie na maila [email protected]

Zwrot pieniędzy klienta za zakupiony voucher prezentowy zwracany w terminie 14 dni roboczych od dnia złożonego odstąpienia od umowy przez Klienta.

Wzór odstąpienia od umowy:

Reklamacje

W przypadku gdy zakupiony u nas voucher prezentowy zostanie niezrealizowany lub nienależycie zrealizowany, należy zgłosić to Administratorowi serwisu. 

Administrator serwisu zobowiązuje się rozpatrzyć reklamację w terminie 30 dni od daty jej otrzymania.