Tor Kraków

Parametry Tor Kraków

Parametr Wartość
Długość toru 1500 m
Naiwerzchnia asfalt
Szerokość toru 10 m
Ilość zakrętów 14

Chcesz poczuć prawdziwe przyspieszenie i przetestować luksusowe samochody bez żadnych ograniczeń? Mieszkasz w Małopolsce? Jeżeli tak, mamy doskonałą wiadomość! Nieopodal Krakowa powstał jeden z najnowocześniejszych torów w Polsce do jazdy sportowej – Moto Park Kraków. Superszybkie auta są już na wyciągnięcie ręki. Nie tylko krakowiacy tłumnie odwiedzają tor, skupia on również prawdziwych motomaniaków z całej Polski. Położenie przy krajowej trasie 79 na wschód od miasta stwarza szczególnie dogodne połączenie z Mazowszem i Śląskiem.

Moto Park Kraków powstał z inicjatywy Michała Kościuszki, vicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów. Decyzja o budowie toru wynikała z prawdziwej pasji i chęci stworzenia jedynego w swoim rodzaju miejsca spotkań dla wszystkich miłośników motoryzacji. Długo wyczekiwana inwestycja powstała na początku 2017 roku, a jej twórcy udostępnili w ten spodób nowoczesny ośrodek na nadchodzący sezon.

Na co można liczyć udając się na tor wyścigowy w Krakowie? Przede wszystkim na emocje, których dawno nie doświadczyłeś! Adrenaliny dostarczą tor samochodowy o długości 1500 metrów, trzy gładkie jak lód płyty poślizgowe, jedyna w Polsce płyta poślizgowa w kształcie litery S oraz płyta poślizgowa „zakręt”. Nie tylko możesz sprawdzić możliwości swojego samochodu, motocykla czy gokarta, ale również doskonalić technikę jazdy pod okiem instruktorów. To znakomite miejsce dla osób, które chcą nabyć umiejętności pokonywania trudnych zakrętów, a jednocześnie dobrze się bawić. Moto Park w Krakowie to jedno z najdoskonalszych miejsc tego typu, gdzie w bezpieczny sposób możesz realizować swoją pasję.

Jednak to nie wszystko. Jako obiekt szkoleniowo-eventowy z dobrą infrastrukturą tor wyścigowy w Krakowie pozwala na organizację równego rodzaju wydarzeń firmowych, motoryzacyjnych, zarówno zamkniętych, jak i otwartych dla publiczności. Tor samochodowy w Krakowie jest częścią nowoczesnego kompleksu, w którym dostępne są sale wykładowe oraz sala prezentacyjna o powierzchni 400 m2. Tory wyścigowe w Polsce są nie tylko dedykowane organizatorom eventów i miłośnikom motoryzacji, którzy chcą przetestować konie mechaniczne, ale również całym rodzinom w ramach weekendowej rozrywki.

A teraz jedna z najważniejszych informacji: Moto Park Kraków to miejsce, gdzie udostępniamy nasze luksusowe samochody do sportowej jazdy. Już teraz możesz przetestować osiągi najlepszych światowych modeli takich jak McLaren, Ferrari, Aston Martin, Lamborghini, Ford Mustang i wiele innych. Wybierz jedno lub więcej z naszej kolekcji aut i przetestuj jego osiągi! Elegancki Ferrari czy brutalne Lamborghini? Luksusowy Aston Martin czy McLaren? Masz do wyboru aż 20 różnych modeli najwyższej klasy. Jazda sportowym samochodem to również idealny pomysł na prezent dla fana motoryzacji! Zabierz ze sobą bliską osobę i podaruj jej niezwykłe emocje na torze wyścigowym w Krakowie.

- odległość 100km od Katowic
- odległość 160km od Rzeszowa
- odległość 260km od Lublina

Adres toru

Kraków
ul. Rzepakowa 4R Wyznacz trasę
Polecane produkty
Poprowadź Nissan GTR
Nissan GTR
Silnik:
3.8 V6
Moc:
485KM
Do 100km/h:
3.5 s
od 439,00 zł
Jazda po torze Lamborghini Gallardo
Lamborghini Gallardo
Silnik:
5.2L V10
Moc:
570 KM
Do 100km/h:
3.4 s
od 499,00 zł
Jazda po torze KTM X-BOW
KTM X-BOW
Silnik:
2.0 Turbo
Moc:
240KM
Do 100km/h:
3,9 s
od 299,00 zł
Jazda po torze Ferrari F430
Ferrari F430
Silnik:
4.3L V8
Moc:
490 KM
Do 100km/h:
4 s
od 499,00 zł
Karta podarunkowa
Karta Podarunkowa
 
 
 
od 200,00 zł
Jazda po torze Fordem Mustangiem
Ford Mustang 15'
Silnik:
3.7L V6
Moc:
305 KM
Do 100km/h:
5,5 s
od 369,00 zł
Jazda po torze Dodge Viper GTS
Dodge Viper GTS
Silnik:
8.4L V10
Moc:
640 KM
Do 100km/h:
3,6 s
od 599,00 zł