Oryginalny pomysł na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to świetny moment na dobrą zabawę w męskim gronie. Taki wyjątkowy wieczór zdarza się tylko raz w życiu każdego faceta, dlatego warto zagwarantować Panu Młodemu coś naprawdę szalonego. Co zapadnie mu w pamięć i sprawi, że nie będzie to tradycyjny wieczór kawalerski?
Jeśli Pan Młody jest ryzykantem i lubi mocne doznania zafundujcie mu spędzenie popołudnia na torze wyścigowym. Czekać na niego będzie cała flota superszybkich samochodów. Ekstremalny prezent na wieczór kawalerski to coś, co zapewni podwyższoną adrenalinę waszego kolegi. Jazda Lamborghini Gallardo czy przejażdżka Ferrari California, wszystko zależy od waszej inwencji. Do dyspozycji macie ponad 20 samochodów kultowych marek m.in. Ferrari F430, Lamborghini HuracanNissan GTR, , a także bolidy KTM X-Bow czy Polaris Slingshot SL, w których Pan Młody dozna przeciążeń rodem z bolidów Formuły 1! To nie wszytko, mamy coś dla maniaków rajdowych – jeden z najbardziej rozpoznawanych samochodów świata – Subaru Impreza lub jego bezpośredni rywal Mitsubishi Lancer EVO IX. Chcesz je porównać? Nic prostszego – pojedynek gigantów czeka na Ciebie w ofercie Motoprezent.pl. 

Kontrolowany poślizg

Ekstremalna jazda bokiem w kontrolowanym poślizgu i pisk opon to coś, co na pewno zapadnie w pamięć. Przygotowaliśmy dla niego intensywne przejazdy pod okiem wykwalifikowanego instruktora.
Atrakcje na płycie poślizgowej przeważnie organizowane są w środy, a tak spędzony poranek może być początkiem niezapomnianego wieczoru kawalerskiego. Pan Młody oczywiście nie musi wiedzieć, co go czeka na miejscu. Niespodzianka gwarantowana! Po tej porcji adrenaliny możecie rozkręcić wieczór kawalerski w Warszawie, która nigdy nie zasypia.
Taka dawka emocji w dniu wieczoru kawalerskiego to wspaniały sposób na odreagowanie przedślubnego stresu. Wszystkie zmagania waszego przyjaciela za kierownicą samochodów marzeń rejestrować mogą kamery vbox, będzie to świetna pamiątka dla Pana Młodego, którą na pewno doceni.